הזמן באמת נוסע: מופע מיוחד לזכרו של יוסי אלפנט

יוסי אלפנט. צילום: עומר כלב
יוסי אלפנט. צילום: עומר כלב

מיטב המוזיקאים (ובהם חבריו הטובים) יציינו 30 שנה למותו של אחד המוזיקאים הטובים ביותר שפעלו פה. יופיעו, בין השאר: אהוד בנאי, החברים של נטשה, יהלי סובול, מאור כהן ויהלי סובול. לכל הפרטים

29 בספטמבר 2021

30 שנה עברו מאז שלבו של יוסי אלפנט הפסיק לפעום במהלך הופעה במועדון הלוגוס האגדי בגיל 32 בלבד. אחד המוזיקאים המיוחדים והמוצלחים ביותר בסצינה הסתלק מוקדם מדי, אבל הותיר אחריו מורשת מפוארת ומוזיקה נפלאה. ב-12 לאוקטובר יערך במועדון "בי-סייד" של קבוצת זאפה ערב מיוחד לכבודו בהשתתפות רשימה ארוכה ומרשימה מאוד של מוזיקאים וחברים.

תחת השם "הזמן נוסע", יופיעו בערב המיוחד (לפי סדר אלף-בית): אהוד בנאי, אלישע בנאי, ג'נגו, החברים של נטאשה, הילה רוח, ורד קלפטר, זוהר גינזבורג, טריפולי (ערן צור, שלומי ברכה ודני מקוב),יאיר לוי, יהלי סובול, מאור כהן, מוטי ביקובסקי, נעם רותם, סטלה גוט, רוקפור ותמר אפק.

כמו כן, עבודתו של אלפנט כגיטריסט, יוצר, מפיק מוזיקלי וחבר "להקה רטורית" תונצח בערב מיוחד של הופעות והקרנות וידאו מהארכיון. האירוע מתקיים בניהולו המוזיקלי של גיל סמנטה, ובניהולם האמנותי של נעמי גולדנר ודרור נחום. כרטיס יעלה לכם 159 שקל.
לרכישת כרטיסים