מושכים ברצועה: פרויקט חדש יוציא אתכם להזיע באימוני TRX

מיזם חדש של עיריית תל אביב הופך את אימוני ה־TRX המבוקשים לנגישים מאי פעם. כלומר, חינם

אימון TRX. צילום: איליה מלניקוב
אימון TRX. צילום: איליה מלניקוב
13 באוקטובר 2015

עיריית תל אביב ממשיכה להוכיח שליטה מרשימה בטרנדים עכשוויים. יוזמה ספורטיבית חדשה מבקשת להנגיש לקהל העירוני הרחב את רצועות ה־TRX הפופולריות ולהציע חינם את האימונים הנלווים אליהם, שנחשבים מבוקשים ויקרים כאחד.

כחלק ממטרת העל שלה להפוך את כולנו לנרקומנים של אדרנלין, חונכת העירייה פיילוט בן שלושה חודשים שייצא לדרך בשבועות הקרובים במתחם הספורטק בגני יהושע (צמוד למתקני הכושר הפתוחים). בתוכנית: עמדה מיוחדת שאליה יתחברו עד 14 רצועות ל־14 מתאמנים, ובשעות השיא יסופקו שירותי הדרכה על ידי מאמנים מוסמכים כחלק משיתוף פעולה עם רשת מועדוני הכושר גו אקטיב.

אימון TRX. צילום: איליה מלניקוב
אימון TRX. צילום: איליה מלניקוב

"בדומה לסלילת שבילי האופניים, הקמת מתקני הכושר הפתוחים והפקת אירועי המרתון – אנחנו ממשיכים כל הזמן לחפש אחר דרכים חדשות ליצור עוד ועוד תשתיות שיאפשרו לתושבים לעסוק בספורט עממי ונגיש במרחב הציבורי", אומר חבר מועצת העירייה ויו"ר ועדת הספורט אלון סולר. "במקרה הספציפי הזה הרעיון הוא להנגיש את שיטת ה־TRX שהולכת וצוברת פופולריות ומתאימה במיוחד למרחב החיצוני ולמזג האוויר המקומי, שכדאי לנצל אותם למטרה".

ואיך זה יקרה בפועל? "כל תושב תל אביב־יפו יוכל להגיע למשרדי הספורטק, לשאול את הגומיות ללא תשלום בהצגת תעודת תושב ולהשיב אותן בסוף האימון", משיב סולר. הוא אינו פוסל את האפשרות לפרק המשך בתום תקופת הניסיון. "הרעיון הוא להכשיר את הקהל לאימונים עצמאיים ובטיחותיים, אבל לאחר הפיילוט נדע יותר על הצרכים של המשתמשים, ולפיהם נוכל לקבל החלטות בנוגע להמשך. נרחיב את הפעילות ברגע שנראה שהעניין שאנחנו חושבים שיש לציבור בתחום הזה אכן קיים".