מחוברים פלוס

גם בתחום התפנוקים והטיפוח נרקמים שיתופי פעולה מרגשים. אספנו עבורכם אחד מקומי ואחד בינלאומי. שיק!

טיפול פנים של חברת כריסטינה
טיפול פנים של חברת כריסטינה
9 בספטמבר 2013

שיתופי פעולה אינם רק נחלתן של חברות האופנה, מסתבר, אלא גם של חברות טיפוח ומרכזי ספא, שמבקשים לאחד כוחות בשביל לדגדג את סף הגירוי הגבוה שלנו, חזרזירי התפנוקים. לאחרונה נרקם שיתוף פעולה שעלול לשחרר קריאות שמחה גם מקפוצי התחת שבינינו: חברת מלונות ישרוטל חברה ליצרנית מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח כריסטינה, וכעת אתרי הספא של המלונות יציעו טיפולים עם המוצרים (המעולים) של החברה, כשחלק מהטיפולים יהיו ייחודיים למלונות הרשת. כך שאם לא די בכך שאחוזת יערות הכרמל היא נקודת הג'י של כל מתפנק שבורך בטעם טוב, מקום שבעבור לילה בין כתליו אני מוכנה למכור בן משפחה או שניים, כעת נוסף עליו דובדבן שמנמן במיוחד: הטיפולים של חברת כריסטינה הישראלית, שעושה לנו הרבה כבוד גם בחו"ל, עם מוצרים שמותאמים למגוון גילאים, סוגי עור וצרכים שונים.

[tmwinpost]אני באופן אישי מאוהבת בסדרת ה־Unstress, שכוללת תכשירים שמרגיעים ומונעים גירויים, עקצוצים ודלקות בעור שנובעות ממתחים (היא אמנם לא מרגיעה את נפשי הנוירוטית, אבל עורי בהחלט מצליח להסוות אותה). במסגרת שיתוף הפעולה פותחו טיפולים יחודיים לאחוזה, ומי שמזלו שפר עליו ומגיע אליה בקרוב יוכל להפקיד את הוודג' אצל המטפלות ולהתענג על המוצרים הריחניים, שישלחו אתכם לעבר השנה החדשה נטולי שחורים באף (335־480 ש"ח לטיפול, פרטים והזמנות באתר ישרוטל אקסקלוסיב).

לא תחליף לקסנקס. סדרת ה-Unstress של כריסטינה
לא תחליף לקסנקס. סדרת ה-Unstress של כריסטינה

שיתוף הפעולה השני ריגש אותי עמוקות, שכן מה הסיכוי שלי לאחוז בפריט נחשק של מעצב העל אלבר אלבז? מסתבר שלא נמוך כפי שחשבתי: בזכות לנקום, שמשתפת פעולה בימים אלה עם המעצב הנודע, יש לי אלבר אלבז על הריסים, על העפעף ובנרתיק! כן כן, קולקציית ה-Hypnose show כוללת את המסקרות המוכרות של לנקום לבושות בעטיפה מחרמנת במיוחד פרי ידיו של אלבז, שהוסיף למברשת הדו צדדית (שנמכרת יופי גם בלי חתימתו של הסטאר) איורי כוכבים ועיניים מצועפות; ואליה מצטרפות שלוש גרסאות של פלטת צלליות לעיניים בחתימתו העיצובית, שעושה חשק רכוש את כולן: גם את אלה שמיועדות למראה הדרמטי, גם את הגוונים הטבעיים וגם את המראה הזוהר (מה זה משנה, גם ככה אנחנו פה בשביל העטיפה). הדובדבן שעל הקצפת השמנה הזו היא מראת הכיס הנפלאה, שכל כולה הלל לחוש האסתטי של אלבז ושתאפשר לי מעתה למרוט שפם במשרד בשיא הסטייל, ובמחירים שנראים כמו פיצוחים בהשוואה לפריטיו של המעצב בשוק (172-353 ש"ח). היפנוטיק!

מסקרה, תלבשי משהו! (או: ככה זה נראה על המסלול):

למה אתן מחכות? כנסו לעמוד של לנקום בפייסבוק והתאבזרו בקצת קוטור. אלוהים יודע שאנחנו לא נלבש אלבר אלבז בשום צורה אחרת…