טיים אאוט timeout

meetup: האתר שבו תכירו אנשים החולקים איתכם תחומי עניין אזוטריים

| מאת: מיה קופרברג

מיטאפ היא פלטפורמה שתסייע לכם לארגן מפגשים מכל סוג ובכל נושא שתרצו. כן, גם אם מדובר בערב מחווה לפסטיבלי הזמר והפזמון

meetup (צילום מסך)

מיטאפ הוא אתר שמטרתו המעורפלת היא סיוע לאנשים בארגון מפגשים. הנושא, כמות האנשים ואפילו סוג המפגש ממש לא משנים – העיקר שמיטאפ ישמש פלטפורמה למציאת השותפים לפשע ולארגון המפגשים.

הרעיון איננו אלטרנטיבה לקבוצות בפייסבוק, אלא ייעול הפן האופרטיבי של חיפוש ומציאת אנשים שחולקים את אותם תחומי העניין – איזוטריים או פופולריים ככל שיהיו – לשם החלפת מידע הדדית פנים מול פנים. בפייסבוק, המקום הטבעי שאליו אנחנו פונים, קיימות אינספור קבוצות, וקהל היעד מתפזר ביניהן, וטובע בדיונים טקסטואליים בלתי נגמרים במקום לחתור למפגש עם מטרה קונקרטית.

עיקר השימוש במיטאפ, לפחות בארץ, מתנקז ללמידה ולפיתוח עצמי: הרצאות בנושאי תכנות, האקתונים, שיעורי יזמות שמועברים בפאבים, וכדומה. עם זאת, מכיוון שכל אחד יכול לפתוח קבוצה בכל נושא, לא מן הנמנע שגם אצלנו תהיה יום אחד קבוצה תחת הקטגוריה “פעילות כלבים ללא רצועה".

הקאץ' הוא, כמובן, שיצירת קבוצה עולה כסף. המיזם מבטיח את איכות התכנים המוצעים למשתמשים, אך כאן גם מנוטרל משמעותית הפוטנציאל למצוא אוצרות כמו “סריגה צורנית" או “גיאומטריה אורגנית", וזה עלול לדחוף אותנו חזרה לזרועותיו החמימות של פייסבוק החינמי.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0