טיים אאוט timeout

הלך לו קלף: 4 משחקי קופסה שיעבירו לכם את החורף בכיף

| מאת: שי רינגל

הרגשות החמימים הנוסטלגיים שמשחקי הקופסה האלו עשויים להעלות יחלפו ברגע שתקראו את ההוראות שלהם בעיון. פה משקרים, מתנחלים ומפוצצים חתלתולים

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/01/sizes/exploding-kittens-h_wo_680_382.jpg
קלף חזק. מתוך המשחק Exploding Kittens

Settlers of Catan

משחק הקופסה הגרמני שאומץ בחפץ לב על ידי כל שבטי הגיקים למיניהם ובמיוחד חובבי "מבוכים ודרקונים". לא קל להתמקצע במכניקה של המשחק, אבל קל ללמוד אותה ולהתאהב בה. "המתיישבים של קטאן" (אף שבקרב מפלגות השמאל של קטאן קוראים להם "מתנחלים") הוא מסע לכיבוש כמה שיותר שטחים על לוח שמשתנה ממשחק למשחק. חלק גדול מהאתגר במשחק הוא ניבוי הצעדים הבאים של היריבים שלכם וחסימתם מפני משאבים יקרי ערך. למשחק מספר מרשים של הרחבות, אך הוא מהנה דיו גם בלי להוציא עליהן כסף.
פריק, ויצמן 14 תל אביב; הקוביה, hakubia.com, 220 ש"ח, ההרחבות השונות 129־340 ש"ח

זה הקטן, גדול יהיה. המשחק Settlers of Catan

זה הקטן, גדול יהיה. המשחק Settlers of Catan

59 דברים קטנים שיעשו לכם את החורף:
5 אלבומים עם אווירה חורפית שיחבקו אתכם מתחת לפוך
4 אתרי נופש ישראלים מושלמים לחורף
8 משלוחי אוכל מחממים במיוחד לימי החורף

Power Grid

למי שמחפש משחק שיכול להחזיק אותו ער שעות על גבי שעות – זה בשבילכם. לוח שלם מרכיב מפה ענקית שבה אתם מנסים לחבר ערים שונות לחשמל. השחקנים נלחמים ביריבים שלכם על משאבים כדי לבנות תחנות גדולות ומשוכללות יותר, ואסטרגיית ההתקדמות דורשת מכם לחסום את המתחרים שלכם. בקיצור, "האחים עופר – משחק הלוח!".
פריק, ויצמן 14 תל אביב; הקוביה, hakubia.com, 249־270 ש"ח

 

שקע ותקע. המשחק Power Grid

שקע ותקע. המשחק Power Grid

מונופול ירושלים

זה לא חדש שגרסאות חדשות של מונופול יוצאות במהירות רבה יותר משביבי כותב מכתבי הערצה בפייסבוק לדונלד טראמפ, אבל אם כבר ביבי רוצה לשמור על ירושלים מאוחדת, יש משחק חדש במיוחד בשבילו. מונופול ירושלים הוא מה שקורה אם במקום לקנות את ירושלים בתור אחד ולעבור הלאה לאילת, אתם תיתקעו בטלביה ותחפשו איך לברוח מתלפיות ובאיזו מהירות אפשר למכור את הכותל. זכרו – ארבעה בתים בונים מלון, ארבעה מלונות בונים בית ברובע המוסלמי.
קודקוד, kodkod.co.il, 180 ש"ח

 

הכיבוש מספק.. מונופול ירושלים

הכיבוש מספק.. מונופול ירושלים

Exploding Kittens

משחק הקלפים שהפך לאחד הקמפיינים למימון המונים המכניסים והמצליחים בהיסטוריה (כמעט תשעה מיליון דולר מ־220 אלף איש). מת'יו אינמן (מקומיקס הרשת הוויראלי והפופולרי "The Oatmeal") ייצר משחק קלפים פשוט ומטופש: כל שחקן שולף קלף מהערמה, ואם הקלף מכיל חתלתול מתפוצץ, השחקן ששלף אותו בחוץ. יש קלפים שעוזרים לך להתחמק מחתולים, מעבירים את הפגע הרע לשחקן אחר או מבצעים מגוון פעולות שונות במטרה לנסות להסית את התור ממך. הכל, רק לא להתפוצץ יחד עם החתלתול.
אמזון, 20 דולר (לא כולל משלוח), לא כולל הרחבות (13־20 דולר)

 

חתולי הרעם. המשחק Exploding Kittens

חתולי הרעם. המשחק Exploding Kittens

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0