מינאז' הורסלאז'

הראפרית האהובה עלינו לא נחה על שמריה, ומשתפת פעולה עם חברות הקוסמטיקה

ניקי מינאז' למאק
ניקי מינאז' למאק
12 בספטמבר 2013

אין זה סוד שהראפרית האהובה עליי בכל הזמנים היא ניקי מינאז'. בין הידחסויות לתלבושות אולטרה־פרחיות, החלפת פאות, לכלוכים על ליל־קים והוצאת אלבום עם טקסטים מכוננים שהפכו לשגורים בשפת היומיום שלי (גוגל מיי אס, ביץ'!), הפול־טיים דיווה הזו מוצאת גם זמן לפזר את אבק הכוכבים שלה לעברנו, פשוטות העם. שתי חברות גדולות עשו בשכל ואימצו את האטיטיוד של הניגר איידול, כדי שכל אחת תוכל לחוש את הסופר־באס.

אל תגידו שהיא לא מדליקה אתכם קצת:

הראשונה היא ענקית הלקים האמריקאית OPI, שממש כמו ניקי לא נחה לרגע, ומשיקה מדי כמה שבועות קולקציות לוהטות עם קונספט מעניין. הפעם הם הוציאו ליין חצוף וצעקני במיוחד, שנוצר במיוחד עבור הכוכבת, שידועה כאחת שלא תיתפס עם ציפורניים בגוון טבעי.

הקולקציה כוללת שישה לקים – כולם נקראים בהשראת שמות הלהיטים מהאלבום של מינאז', ביניהם "Metal 4 Life", "Fly",  "Did It On Em", "Super Bass Shatter". ובשתי מילים: נצנצים, והרבה. (59 ש"ח ליחידה).

חתומה בנשיקה. הליפסטיק של ניקי מינאז'
חתומה בנשיקה. הליפסטיק של ניקי מינאז'

גם חברת האיפור הבינלאומית MAC לא נשארה אדישה לכריזמה של ניקי, והחליטה לשדך אותה לאחד אחר, קצת פחות לוהט בעיניי, ריקי מרטין. שניהם מציגים את המוצרים החדשים שכל רווחיהם קודש לקרן האיידס של מאק, שהצליחה לגייס עד היום יותר מ־235 מיליון דולר באמצעות מכירת הליפסטיק והליפגלוס ויוה גלאם, החתומים בכל פעם על ידי אייקון אחר (ליידי גאגא, פמלה אנדרסון, פרגי, כריסטינה אגילרה ועוד). הוויוה גלאם ליפסטיק של ניקי עונה בדיוק על הציפיות מבחורה שמכניסה לקליפים שלה אופנועים מקרח ומדביקה ריסים – ליפסטיק בגוון ורוד־צהוב זוהר שיגרום לכן לעודד תאונות שרשרת בעת חציית אלנבי.

צפו בצילומי הקמפיין של ניקי מינאז' וריקי מרטין. אפרורי זה לא:

מצד אחד – קצת פורימי; מצד שני – יראה סופר סקסי עם השיזוף הנלווה לעונה החמה המתקרבת. היפסטריות, זוזו הצדה. הקיץ הזה שייך לפרחות! (89 ש"ח, להשיג ברשת מאק)