מיס ריס: הכירו את מלחימת הריסים הטובה בעיר (וכן, יש דבר כזה)

אל תבכי, ילדה - הקיץ הוא הזמן המושלם להגיד ביוש למסקרה. הכירו את מיכאלה אנה, מלחימת הריסים הטובה בעיר

רסיסים לריסים. מיכאלה אנה בפעולה (צילום: יולי גורודינסקי)
רסיסים לריסים. מיכאלה אנה בפעולה (צילום: יולי גורודינסקי)
17 באוגוסט 2015

מכל ההתמכרויות שלי הקשורות לתעשיית יופי שגורמת לנו להרגיש שבלי כמה שכבות על הפרצוף אנחנו לא שוות הרבה – יש עוד פעולה אחת שאיני יכולה בלעדיה. כן, אני יודעת, הבטחתי לעצמי שזה יהיה חד פעמי. שאוכל להפסיק כשבא לי, שאין לי נפש תלותית, שאיני אביבית בר זוהר. ובכן, אני כן, ואני מכורה לריסים. לא לריסים שמדביקים לבד בבית עד שנראים כמו הגרסה הפחות טובה של כריס ג'נר, אלא לכאלה שמלחימים, אחת לחודש, בפעולה שנמשכת כשעה וחצי, אבל כשהיא מסתיימת את מבינה שאין מנוס – זה שוס.

אף שבחו"ל מדובר בטרנד זה כמה שנים, בארץ התחום עדיין לא מפותח ולכן לא קל למצוא מישהי שעושה את זה כמו שצריך. בשנתיים האחרונות הקרבתי את ריסיי למדע וחקרתי כל מלחימה שנייה בעיר, והתוצאות היו לעתים הרסניות והותירו את עיניי עם לוק של מטאטא רטוב. אותם אסונות הובילו אותי בסופו של דבר למיכאלה אנה. אנה מאמינה במראה טבעי, ובעזרת החומרים שהיא מייבאת מלונדון היא תפיל גם אתכן להתמכרות הפרטית שלי.

רסיסים לריסים. מיכאלה אנה בפעולה (צילום: יולי גורודינסקי)
רסיסים לריסים. מיכאלה אנה בפעולה (צילום: יולי גורודינסקי)

התהליך נעשה כולו בעיניים עצומות. הריסים העליונים מופרדים מהריסים התחתונים באמצעות מדבקה, ועל כל ריס מודבק ריס מלאכותי באורך הרצוי. הריסים נושרים אט אט, ואחת לחודש יש להגיע למילוי, שבו הריסים שנשרו מוחלפים בחדשים. מדובר בעבודת נמלים, כך שעל הפציינטית הנוירוטית להתאבזר בימבה סבלנות ובאפס קיטורים (נוט טוּ סלף). התוצאה הסופית היא כל כך שווה – מבט מצועף ופטור חודשי ממסקרה – שבאמת אין לי אלא להתנצל בפניכן מראש. אתן הולכות ליפול בריס.

מיכאלה אנה – מספרת Atoz

מתחם G, ניסים אלוני 10, 550 ש״ח לטיפול ראשון, 200 ־ 250 ש"ח למילוי,  052-5786543