אוגוסט רושף אש ועשן: ממלכת הדרקונים נוחתת בתל אביב

ממלכת הדרקונים (הדמיה: יחסי ציבור)
ממלכת הדרקונים (הדמיה: יחסי ציבור)

2,000 מ"ר של מסכי ענק ב-360 מעלות, דרקונים בגובה עשרה מטרים, קולנוע VR ועולם קסום שלם של פנטזיה יגיעו בתחילת אוגוסט לאקספו TLV, תחת הכותרת "ממלכת הדרקונים", במתחם עתידני חוויתי לכל חובבי המפלצות המעופפות (וחשוב מכל להורים: המיזוג כלול במחיר)

העולם רוצה מפלצות רושפות עשן ויורקות אש. לא ברור למה, מספיק קשה כאן גם ככה, אבל אי אפשר להתווכח עם ההצלחה של כל תוצר תרבותי המכיל דרקונים, החל מ"בית הדרקון" למבוגרים ועד "הדרקון הראשון שלי" לילדים דרך אינספור להיטים קולנועיים וספרותיים. החדשות הטובות לחובבי לטאות האינפרנו המעופפות הן שמיד עם תחילת חודש אוגוסט תנחת באקספו TLV "ממלכת הדרקונים", מתחם חוויתי לילדים שישתרע על פני שטח של 5,500 מ"ר ויספק את כל תאוות הדראגונז המשפחתיות. ואולי חשוב מכך, בעודנו נמסים ומתאדים ברחוב, מתחם שכולו ממוזג.

איך הם אוהביםםםםם. ממלכת הדרקונים (הדמיה: יחסי ציבור)
איך הם אוהביםםםםם. ממלכת הדרקונים (הדמיה: יחסי ציבור)

האנשים שמביאים לכם את "ממלכת הדרקונים" מבטיחים לכם מתחם עתידני מרשים הכולל מסכי ענק, שיאפשרו לילדים לצלול לעולם חוויתי שכולו טבע ופרא, דמויות ענק של דרקוני ענק ויצורי פנטזיה נוספים, כמו גם יצורים קסומים וגיבורים לסוגיהם שמגולמים על ידי שחקנים ומסתובבים בין הקהל, ויש גם מתחם קולנוע VR (שאינו כלול במחיר הכרטיס, עמדות אינסטוש, אטרקציות לילדים, פינות יצירה והצגות לכל אורך היום. לא זוכרות אם אמרנו שהכל ממוזג.

לא לדרקונים בלבד. ממלכת הדרקונים (הדמיה: יחסי ציבור)
לא לדרקונים בלבד. ממלכת הדרקונים (הדמיה: יחסי ציבור)

במרכז החוויה: 2,000 מ"ר של מסכי ענק שעוטפים את החלל ב-360 מעלות ודרקונים מכל מיתולוגיות העולם, כולל פסלים בגובה 10 מטרים, נושפי עשן ורועמים, לצד אבירים ונסיכות, מכשפים ואורקים, יצורים מהאגדות ויוניקורן אחד שיקחו את הילדודס איתם לעולמות הפנטזיה לכמה שעות). לנו זה מסתדר מצוין כי הפנטזיה הכי גדולה שלנו בימים אלה היא מיזוג אוויר קסום ועוצמתי, ואם לא ציינו את העובדה שהממלכה הזאת ממוזגת, אז לקראת סיומו של האייטם חשוב לנו לעשות זאת.
>> ממלכת הדרקונים, Expo TLV החל מה-1.8, כרטיסים (החל מ-49 ש"ח) בהזמנה באתר