אל האינסוף: קולקציית התיקים השימושית של המותג כיסים

קולקציית התיקים החדשה של כיסים שואבת השראה מהמדבר, ומביאה את כל מה שיפה בו אל החיים בעיר הצפופה

קולקציית קיץ 2015 של כיסים. (צילום: גורן ליובוניציץ)
קולקציית קיץ 2015 של כיסים. (צילום: גורן ליובוניציץ)

יעל רוזן בן שחר ואורלי כהן אלורו מעצבות את התיקים של כיסים בעיר ובעבור נשים שחיות בעיר. התיקים שלהן תמיד פרקטיים: הם גדולים מאוד ונראה שאפשר לשאת בהם תכולת בית, או לפחות את כל מה שצריך ביום שמתחיל באימון בחדר הכושר, ממשיך בעבודה ונגמר בדרינק בלי לעבור בבית. ביום כזה את זקוקה לארון נייד, להרחבה של המשרד, למלתחת חירום, לפרפומריה ואולי גם לספר טוב. עצם הבחירה בתיקים אלה מעידה הרבה על מי שנושאת אותם ועל חייה הגדושים. את ההשראה לקולקציה החדשה קיבלו השתיים מאחד המקומות המנוגדים ביותר לעיר הסואנת – המדבר, על השקט המדיטטיבי שלו, הרִיק והזמן הנמתח והנזיל.

רך ומכיל. קולקציית קיץ 2015 של כיסים. (צילום: גורן ליובוניציץ)
רך ומכיל. קולקציית קיץ 2015 של כיסים. (צילום: גורן ליובוניציץ)

אסופת התיקים עוצבה כשהמילים "ניקיון", "אווריריות", "חופש" ו"אינסוף" נוכחות בחלל הסטודיו ומשמשות השראה וקונטרה ויזואלית בתהליך העבודה. בסוף התהליך נוצרו דגמים הקורצים למסעות ארוכים, אך מותאמים לאורח החיים הקצבי המתנהל בלב העיר. העיצובים כוללים קשירות וליפופים שכמו נוצרו בעיצומו של מסע מפרך כדי להתגבר על תקלות או לציין רגעים מיוחדים, אך כאן הם אלמנט דקורטיבי בלבד, קיפולים שלכאורה נוצרו בעקבות משב רוח, וצורות חופשיות בעלות כיווץ עליון יחיד שמזכירות שקי מסע או שקי שינה.

פרקטי. קולקציית קיץ 2015 של כיסים. (צילום: גורן ליובוניציץ)
פרקטי. קולקציית קיץ 2015 של כיסים. (צילום: גורן ליובוניציץ)

כמעט כל התיקים בקולקציה הם פרקטיים, בעלי גוף גדול ומחולקים לאזורי נשיאה פנימיים מוגדרים, אך שניים מהם מצטיינים בכך במיוחד: תיק גב במבנה אוריגמי שנראה על הגב כמו פסל שקט, ותיק בצורת דיונה המורכב מבד ומעור. תיק זה עוצב בשיתוף פעולה עם מעצבת הטקסטיל מיקה בר. מומלץ לאמץ את הצעת הסטיילינג כפי שהוא נראה בצילומי הקולקציה, שבהם הפרזנטורית חן יאני בביגוד מחויט וקל מפשתן ומבדים נושמים נוספים בגוונים טבעיים.

240-1,540 ש"ח

להשיג בכיסים, החשמל 8