משהו לרוץ איתו

קולקציית הסתיו של נייקי תעורר בכם חשק עז לקרוע את הפארק

קולקציית הריצה של נייקי
קולקציית הריצה של נייקי
25 באוגוסט 2013

כמו כל עלמה שמכורה לספורט אך לא במחיר של נידוי חברתי, גם אני סאקרית של ביגוד ספורט אופנתי. זה לא שאני פקאצה שמתעקשת להתאים את הגרביים למנדפי הזיעה, פשוט מאז שעברתי לגור ליד פארק הירקון אני מכירה בחשיבות הטוטאל לוק, במיוחד כשמולך רצים עשרות בחורים בשיא אונם. מה, תיראי כמו סחבה? לא נעים.

מזל שחברת נייקי, שמתחילה להתכונן למירוץ הלילה שלה, השיקה את קולקציית הריצה שלה לסתיו הקרוב, שמבטיחה לכל רץ נוחות מקסימלית בלוק שיגרום לסובבים אותו להזיע במקומות שהשמש לא זורחת מהם. ביגוד הריצה המקצועי של המותג מיוצר בטכנולוגיית Dry Fit  שמסייעת בנידוף זיעה, והוא כולל מכנסיים צבעוניים ונוחים להחריד (יש גם דוגמאות של ברקים. הכי סתיו ישראלי!), גוזיות ספורט יפהפיות, חולצות שרוול קלילות בגוני כחול, כתום, ירוק וורוד, ונעליים שיחדירו מוטיבציה לרוץ גם בפדלאות הדשנות ביותר.

חלק נולדו לרוץ, חלק נולדו לפצח גרעינים על הספה – צפו בפרסומת מזיעה של נייקי:

העיצוב המושקע מרמז שבנייקי לא מייעדים את הקולקציה רק למכורי האנדרופינים כי אם לכלל חובבי אופנת הסטריט, עם פריטים שיכולים להשתלב יופי במלתחה היומיומית, גם אם הספורט היחיד שאתם עושים זה לתקוע אגרוף בספה בכל פעם שאתם צופים בשידורים חוזרים של "הרווק" עם דודו אהרון. אל תתביישו, כולנו עושים את זה.

להשיג בחנויות נייקי