מזללת אוכל הרחוב האהובה בעיר תיפתח למשלוחים ביום ראשון הקרוב

חזון אחרית הימים או תודה לקורונה: הבוקר הכריז אריאל רוזנטל, הבעלים של הקוסם, על פתיחת המסעדה למשלוחים. אנחנו כבר יכולים להרגיש את הטעם של הרימונדה על הלשון

הקוסם. צילום: אנטולי מיכאלו
הקוסם. צילום: אנטולי מיכאלו
8 באוקטובר 2020

החדשות הטובות של היום, עבורנו, הן לאו דווקא הירידה במספר הנדבקים אלא הפוסט שהעלה אריאל רוזנטל, הבעלים של מזללת הקוסם, לעמוד האינסטגרם שלו ובו הכריז על פתיחת המסעדה למשלוחים החל מיום ראשון הקרוב.

״מערכת יחסים זה דבר מורכב. ותכלס, בינינו צריך להשקיע. בשגרה רגילה אנחנו במערכת יחסית מוצלחת, אני עושה את שלי, את האוכל, המוזיקה וכל החוויה, ואתם באים, אוכלים ונהנים. הוירוס הזה הרחיק אותנו, ממש ׳וירוס במערכת היחסים׳. עכשיו יש סגר והריחוק שלנו! החלטתי להילחם על הקשר שלנו, לא אתן לשום דבר להפריד בינינו יותר!
די! אני חוזר לעשות את שלי, נותן מעצמי את ה 100% ועושה את האוכל שאתם מכירים ואוהבים ומגיע עד אליכם. חומוס, פלאפל, שווארמה, החציל, חריף ירוק, עמבה, פיתה ענן ולאפה ויש גם בצלחת וכמובן… הרימונדה. כן, אני אגיע אליכם הכי קרוב שאפשר והלוואי והייתי יכול לשים קסדה ולהביא אישית לכל אחד ואחת מכם.
מקווה שאצליח לגעת בכם גם דרך משלוחים. ותסלחו לי מראש, משלוח זה הכי קרוב שאפשר כרגע, ואני יודע גם לי חסר החיוך והחיבוק! ממש! חשבתי על קופסת קסמים שתגיע עד אליכם. עכשיו, עכשיו נשאר לכם לעשות את שלכם ולהזמין אותי דרך Wolt. וכשמגיע השליח, תעצמו את העיניים ותנסו לראות אותי, אני שם..מחייך מתחת לקסדה ומוסר לכם את האוכל וחיבוק קוסמי, יססס. ועוד דבר – בקשה אישית; שתפו ותפיצו בכל הכוח שהקוסם כאן נלחם בוירוס שהרחיק אותנו, נלחם על הקשר ומערכת היחסים שלנו! וכן, קסדה ורודה זה לגברים שבטוחים בעצמם. יום א׳, 11/10/2020, בשעה 11:00. מתחילים…שלכם, אריק״. 

View this post on Instagram

מערכת יחסים זה דבר מורכב. ותכלס, בינינו צריך להשקיע.. בשגרה רגילה אנחנו במערכת יחסית מוצלחת✨ אני עושה את שלי, את האוכל, המוזיקה וכל החוויה, ואתם באים, אוכלים ונהנים. הוירוס הזה הרחיק אותנו, ממש ׳וירוס במערכת היחסים׳. עכשיו יש סגר והריחוק שלנו! החלטתי להילחם על הקשר שלנו, לא אתן לשום דבר להפריד בינינו יותר! די! אני חוזר לעשות את שלי , נותן מעצמי את ה 100% ועושה את האוכל שאתם מכירים ואוהבים ומגיע עד אליכם. חומוס, פלאפל, שווארמה, החציל, חריף ירוק, עמבה, פיתה ענן ולאפה ויש גם בצלחת וכמובן.. הרימונדה. כן, אני אגיע אליכם הכי קרוב שאפשר והלוואי והייתי יכול לשים קסדה ולהביא אישית לכל אחד ואחת מכם. מקווה שאצליח לגעת בכם גם דרך משלוחים. ותסלחו לי מראש, משלוח זה הכי קרוב שאפשר כרגע, ואני יודע גם לי חסר החיוך והחיבוק! ממש! חשבתי על קופסת קסמים שתגיע עד אליכם.. עכשיו , עכשיו נשאר לכם לעשות את שלכם ולהזמין אותי דרך Wolt וכשמגיע השליח, תעצמו את העיניים ותנסו לראות אותי, אני שם..מחייך מתחת לקסדה ומוסר לכם את האוכל וחיבוק קוסמי✨ , יססס. ועוד דבר – בקשה אישית; שתפו ותפיצו בכל הכוח שהקוסם כאן נלחם בוירוס שהרחיק אותנו, נלחם על הקשר ומערכת היחסים שלנו! וכן, קסדה ורודה זה לגברים שבטוחים בעצמם. יום א׳ 11/10/2020 בשעה 11:00 מתחילים.. שלכם, אריק ❤️

A post shared by אריאל רוזנטל | הקוסם (@hakosemofficial) on

 

האם כבר בשבוע הבא נזכה לאכול את הפלאפל הנהדר, השווארמה (בלאפה!) האגדית והדג המרוקאי של הקוסם בסלון ביתנו הממוזג? נראה שכן, אך אריק מקמץ בפרטים ומסביר את העמימות כאסטרטגיה שיווקית.

המשלוחים יערכו דרך חברות המשלוחים (תן ביס וולט) ולא במערך משלוחים עצמאי לעת עתה, ולנו נותר לקוות שנוכל לקבל מה שיותר מהקסמים הביתה.