חגיגות הבדידונה: המקומות שישלחו לכם מתוקים מושלמים למימונה

השנה לא צריך אפילו להתחנף לחברים מרוקאים כדי לזלול מופלטות: ארבעה מקומות שישלחו לכם מופלטות ושבקיות נוטפות דבש, ספינג׳ זרועים בסוכר ועוד מתוקים ממכרים. תרבחו ותסעדו הגרסה הביתית

שוב לא הזמינו אותנו למימונה. מופלטה מסורתית (צילום: שאטרסטוק)
שוב לא הזמינו אותנו למימונה. מופלטה מסורתית (צילום: שאטרסטוק)
13 באפריל 2020

בוריקה | ספינג׳ ומופלטות

הבוריקה הידוע משוק הכרמל בתל אביב אמנם כבר לא מכריז על מרכולתו בקול גדול, אבל לקראת המימונה גם הוא מגוייס למאמץ הפחמימתי ויכין מגשי ספינג׳ ומופלטות שאפשר לאסוף מביתו ברמת גן או לקבל במשלוח עד הבית (100 ש״ח למגש ספינג׳ של 35-30 יח׳, 50 ש״ח ל-10 מופלטות כולל דבש). ואם תקומו עם מאנץ׳ בחמישי בבוקר, שעו שהמשלוחים ימשיכו לאורך כל היום.
הזמנות בוואטסאפ: 054-5332337

הספינג׳ של הבוריק: עכשיו אפשר לאכול את כולם לבד
הספינג׳ של הבוריק: עכשיו אפשר לאכול את כולם לבד

בסטה | מגש קינוחים זוגי

הקונדיטורית המופלאה של הבסטה, מיכל בוטון, רוקחת מתוקים מבית סבתה. יהיו מופלטות, שבקייה, עוגיות ריפעת, מעמולים, מרציפן בעבודת יד וגם סיגרים מתוקים. אין מה לומר, תנו לנו עוד מהמתוק המתוק הזה (150 ש״ח למארז זוגי).
הזמנות: 03-5169234

שבקייה א-לה מיכל בוטון
שבקייה א-לה מיכל בוטון

זואי | מארז בדידונה

הביסטרו השוכן בכלל ברחובות (אבל ישלח לכם עד ביתכם התל אביבי) רוקח לחג מגוון דברי מתיקה כמו עוגיות מרוקאיות מסוגים שונים, ריבות מפרי העונה, מופלטות ועוד מאכלים שיסדרו לכם העמסת סוכר ביתית. בנוסף שימו לב כי יש תחרות נושאת פרסים: צלמו את עצמכם בבדידונה ושלחו לעמוד הפייסבוק של הביסטרו את התמונה. הזוכים יקבלו ארוחת בוקר על חשבון זואי.
הזמנות: 052-6556902

יהלומה לוי | מארז מתוקים מרוקאיים

בכל דור ודור כדאי לאדם לאכול לפחות מופלטה אחת הגונה, ורצוי להוסיף לה שבקייה מטוגנת נוטפת דבש, מרציפן ורדים ריחני ועוד ועוד. את זאת ועוד תמצאו בתפריט במימונה של השפית יהלומה לוי שהרכיבה תפריט מימונה כהלכתו ובו מארז מתוקים לפי הספר.
הזמנות: 052-8424424