לא רק בגוגל ובפייסבוק: BE ALL מבטיחים שגם לכם מגיע

היא רק בת חודש וכבר משנה את כללי המשחק. רשת מתחמי העבודה BE ALL לוקחת על עצמה להעניק לכם את כל מה שחלמתם שיהיה לכם במשרד (כולל חדר המשחקים), גם אם אתם לא עובדים בחברת היי-טק עשירה

משרדי BE ALL. צילום: יח"צ
משרדי BE ALL. צילום: יח"צ
3 באוקטובר 2017

תוכן שיווקי | BE ALL

מה הופך חברה לכזו שכיף לעבוד בה? ויותר מזה, מה הופך אותה לאחת שאנשים מתרגשים מהאפשרות להתקבל אליה? כמובן שביטחון תעסוקתי ושכר הם חלק בלתי נפרד מהפרמטרים הללו, אך עובדים רבים מדווחים שיחסי העבודה, פעילויות הרווחה והשירותים שניתנים במקום העבודה לא פחות חשובים מהם. מה הקשר בין מתחמי משרדים משותפים ושביעות רצונם של עובדי החברה שלכם?

[tmwdfpad]ובכן, ברשת מתחמי העבודה החדשה Be All מצאו את התשובה. עבור סטארט-אפיסטים ופרילנסרים היתרונות בשכירת משרד במתחם משותף ברורים; מיקום נגיש, תשתיות ברמה גבוהה, תחזוקה שוטפת והזדמנויות לשיתוף פעולה עם חברי הקהילה במתחם. אך מה קורה כשזה מגיע לחברות מבוססות המעסיקות עשרות עובדים?

מיטב התנאים, גם אם אין לכם את המשאבים לכך. צילום: יח"צ
מיטב התנאים, גם אם אין לכם את המשאבים לכך. צילום: יח"צ

רשת מתחמי העבודה BE ALL, שהשיקה את המתחם הראשון שלה בחודש שעבר במגדל השחר  (סמוך לרכבת מרכז), מגיעה בדיוק בשביל זה. "שוק העבודה משתנה בהתאם לדור הצעיר הנכנס למעגל העבודה. הוא מגיע עם כישורים חדשים, מוסר עבודה שונה וציפיות אחרות ממקום העבודה אליו הוא נדרש להגיע מידי בוקר. אם בעבר האידאל היה מקום עבודה יציב להישאר בו עד הפנסיה, היום בעולם הסטארט-אפ והיזמות, מחפשים להשתתף במיזמים חדשניים, משמעותיים ורצוי עם ניחוח בינלאומי" מספרת אסתאר בר, דוברת רשת BE ALL. "אנחנו חשופים כל הזמן לסטנדרטים החדשים שמציבות חברות גדולות כמו: גוגל, פייסבוק ואפל, המציעות לעובדים שלהן סביבת עבודה חדשנית, אינטראקטיבית ומתגמלת. העובדה שזה כבר לא קורה אי שם, מעבר לים, אלא פה, במשרדים שפתחו החברות בארץ, הפכה את כרטיס הכניסה לשם לכל כך נחשק והעלתה את הסטנדרט עבור שאר החברות".

תרבות ארגונית מתגמלת. משרדי BE ALL. צילום: יח"צ
תרבות ארגונית מתגמלת. משרדי BE ALL. צילום: יח"צ
משרדי BE ALL. צילום: יח"צ
משרדי BE ALL. צילום: יח"צ

רשת BE ALL מספקת סביבת עבודה המבוססת על תרבות ארגונית מתגמלת, הרואה את העובדים במרכז ומספקת להם אזורים חווייתיים לצד אזורי עבודה שקטים. 3,500 המטרים הרבועים עליהם חולשים משרדי BE ALL במגדל השחר, הוקמו מתוך הרצון להנגיש את התשתית הארגונית המתקדמת, הקיימת בחברות עתירות משאבים, לכל חברה המעוניינת בתגמול העובדים שלה, גם אם אין לה את המשאבים לכך.

בנוסף, קיימת גמישות בבחירת מיקום המשרדים בגודלם (החל ממשרד בודד עד קומה שלמה), לצד מגוון פתרונות המאפשרים לכל חברה את הפרטיות וקצב הגדילה הטבעי שלה. המתחם מציע לכל החברות חדרי ישיבות מעוצבים ומאובזרים, עמדות עבודה משותפות, תאורה חכמה המותאמת לעבודה מול מחשב ומכווננת לפי שעות היום, קפיטריה חופשית, ואפילו חדרי מנוחה ומשחק.

משרדי BE ALL. צילום: יח"צ
משרדי BE ALL. צילום: יח"צ

"רובד הביניים, שמורכב חברות המעסיקות בין עשרים למאה עובדים, לרוב לא יכול להרשות לעצמו לספק את ההווי והשירותים שנותנות חברות גדולות" מוסיפה בר, "בין אם מדובר במתחמים המעוצבים וחדרי המשחקים, ובין אם בליווי העסקי שאנחנו מספקים – הפידבק שאנחנו מקבלים מהחברים במתחם הוא שקיימת תחושה שמקום העבודה שלהם משקיע בהם ונותן להם יותר".

ואכן, מעבר לתשתיות שהושקעו בעיצוב, מתפקדת רשת BE ALL  כ- “ONE STOP SHOP”, המספקת לחברות בה מעטפת שירותים הניתנים במחירי עלות ושיתופי פעולה שנרקמו עם חברות מובילות בתחומי הגרפיקה, הדיגיטל ודיני החברות, בהן סוכנות הקריאייטיב BOLDS וחברת KPMG המתמחה במסים וייעוץ ארגוני.

משרדי BE ALL. צילום: יח"צ
משרדי BE ALL. צילום: יח"צ

אין זה סוד ששגרת העבודה של רובינו,  שלא עובדים בחברות היי-טק עתירות משאבים, יכולה להיות משמימה. בין אם מדובר במשרד עצמו, שסובל לעתים ממחסורים הנובעים ממאבקן של החברות לכלכל את העובדים, ובין אם מדובר בקהילה ההומוגנית שמשרדים מביאים עמם. "מעבר לשיפור החוויה האישית של העובד, כשאתה נמצא במתחם בו קיימות חברות שונות, האנשים סביבך מתמחים בתחומים שונים, כך שמפגשים ספונטניים בקפיטריה יכולים להניב הרבה רעיונות חדשים" מוסיפה בר, "במקום שהוא צבעוני, עם קהילה הטרוגנית, אתה הופך להיות חלק מנטוורקינג שאתה לא יכול להשיג בתוך משרד רגיל".