"זוגות הפסיקו להתבייש לפני שהם מבקשים ממני עומר אדם"

נדב אגמי, די.ג'יי, 37, בזוגיות. מספר על הטרנדים החמים בסצינת המוזיקה בחתונות ואיך זוגות כבר הפסיקו להתבייש לבקש מזרחית

נדב אגמי. צילום: איליה מלניקוב
נדב אגמי. צילום: איליה מלניקוב
18 באפריל 2018

 

שם: נדב אגמי

גיל: 37

סטטוס: בזוגיות

תעסוקה: די.ג'יי

מאיפה אתה במקור ואיפה אתה גר כיום?
"במקור אני מעמק יזרעאל. ב־2005 עברתי לעיר, גרתי בהתחלה בדירת שותפים ברחוב קפלן. היום אני גר עם בת זוגי ברחוב סירקין בתל אביב".

איך התחילה הקריירה המוזיקלית שלך?
"זה התחיל מביקור באיביזה ב־1997, הייתי במסיבה ובזמן שרקדתי נפל לי האסימון שזה מה שאני רוצה לעשות. זה די התהפך לי, כי לפני זה אפילו לא אהבתי כל כך את המוזיקה הזאת. חזרתי לארץ, אמרתי 'אבא תקנה לי ציוד', הוא קנה ואז התחלתי להיכנס לזה באופן חובבני במסיבות של חברים. ב־2004 הייתה תחרות תקלוט ארצית, ניצחתי בתחרות המקומית באילת ואז השתתפתי בגמר שהיה בתל אביב, ומשם זה התגלגל".

באילו סגנונות אתה נוגע בעיקר?
"הייתי המון זמן באלקטרוני ועבדתי כרזידנט בג'ימי הו. אני עושה כבר כמה שנים פרויקט מאש אפ בשם 'קוביזם'. אני מפרק מוזיקה לאבנים הכי קטנות שלה ומרכיב משהו אחר לגמרי: לוקח תוף מדפש מוד, בייס ליין של משינה וסטרינגס מאיזה קטע ג'אז שאף אחד לא מכיר. בחתונות אני נוגע בכל הסגנונות, זה משלם את החשבונות אבל גם מאוד משפר את ההבנה של איך מוזיקה עובדת על אנשים. אתה יכול לראות איך להיט תופס בזמן אמת, איך קטע שלי עובד על הרחבה ועל מדגם מאוד רחב של אנשים".

איך באמת מרצים קהל כל כך רחב באירועים?
"עושים את זה לפי סדר. בהתחלה תופסים את כולם עם 'Uptown Funk' של ברונו מארס. אני תמיד מתחיל עם השיר הזה, זה הסוד שלי. זה לא חוכמה לתפוס רק את המבוגרים בהתחלה ולקוות שהצעירים יצטרפו אחר כך. הרעיון הוא לא לקבוע לאירוע מתי קורה מה אלא לתת לאירוע לשדר לך, הרי בכל זאת תמיד האירוע תופס כיוון של מסיבה צעירה ומגניבה אחרי שהדודות הולכות. ועדיין, אפשר לעשות את זה מגניב. המבוגרים של היום רוקדים גם לצלילי ברונו מארס, גם לג'סטין טימברלייק, וגם לפאנק של פעם".

מה הטרנדים הכי חזקים בעונת החתונות הקרובה?
"מה שקרה השנה זה שזוגות הפסיקו לתת הקדמה ולהתבייש לפני שהם מבקשים עומר אדם. פעם אנשים עוד היו עושים את זה עם חצי קריצה או מציינים שזה דאחקה, עכשיו זה אצל כולם, וזה בעיניי נפלא והכי ישראל של 2018. היום אף אחד לא מפחד מפופ מקומי. מבקשים סטטיק ובן אל ועומר אדם, וזה לגמרי סבבה אצל כל הקהלים".

מה הדבר הכי תל אביבי בעיניך?
"הדק על חוף בוגרשוב בטיילת החדשה. אני מטייל שם תמיד עם בת הזוג שלי בבוקר, לפני שחם ומלא. הייתי בהפגנות נגד הדבר הזה, וזה נורא תל אביבי להפגין, להפסיד ואז זה כבר פה – אז אתה מתאהב בזה בסוף".