נועה אינטרנשיונל: האם היא בדרך לעלות לליגה של הגדולים באמת?

נועה קירל
נועה קירל

הפופ-סטארית האהובה שחררה סינגל חדש באנגלית בשם Please Don’t Suck כשמסביב להפקה נזרקים שמות גדולים מאוד של אנשי מקצוע מהצד השני של העולם. אנחנו מאחלים לה ולשיר, ובכן, מה שהשם של השיר אומר

עברו כ-6 שנים מאז שפרצה נועה קירל לחיינו כאן בישראל, והיום היא מתחילה מחדש מעבר לים. ממש הבוקר עלה לאוויר סינגל הבכורה הבינלאומי המצופה ״Please Don’t Suck״ יחד עם קליפ צבעוני במיוחד.

השיר נפתח בסימפול של השיר Mr. Sandman שיצא במקור בשנת 1954, לפני כמעט שבעה עשורים. הוא קופץ במהרה משנות החמישים הישר אל 2021 עם ביט פופי עכשווי ומהודק, שלא מעט השוו לשיר Kiss Me More של דוג׳ה קט וסיזה. האדפטציה הבינלאומית לקולה של קירל נשמעת מעט שובבה יותר ומתקתקה יותר ממה שהתרגלנו לשמוע, עם מבטא משופשף שמסתיר היטב את העובדה שמדובר בזמרת שנולדה ברעננה.

הפרויקט כולל לא מעט שמות מעניינים. השיר הופק על ידי צמד המפיקים The Monarch שהפיק עבור ניקי מינאז׳, קלי קלרקסון וריטה אורה. את הקליפ ביים גז׳ייק ווילסון, שביים בין השאר את הקליפ ללהיט Truth Hurts של ליזו, בעוד שהכוריאוגרף שון בנקהד עבד בעבר עם קארדי בי, דוג׳ה קט וליל נאז X.

נועה קירל, אתמול במסיבת העיתונאים. צילום: יובל וייצן
נועה קירל, אתמול במסיבת העיתונאים. צילום: יובל וייצן

אמש, במסיבת עיתונאים עם השותפים האמריקאים מהלייבל אטלנטיק רקורדס היוקרתי, השיקה קירל את השיר וסיפרה על שנה וחצי של עבודה קשה ומאתגרת בתקופת קורונה. היא חשפה שהשיר החדש הוא רק סנונית ראשונה מאלבום בכורה בינלאומי שכבר הוקלט במלואו וצפוי לצאת עד סוף השנה. היא סיפרה שבאלבום לקחו חלק מפיקים מעניינים מאוד וזרקה לאוויר את השם טומי בראון, הלא הוא TBHits, מפיקה הצמוד של אריאנה גרנדה. פיט גנברג, נשיא מחלקת A&R מאטלנטיק רקורדס, לא שלל גם את האפשרות לשיתוף פעולה של קירל עם אמנים נוספים מהלייבל, שבו חתומים איי-ליסטים כמו קארדי בי, מייגן דה סטליון, אד שירן וברונו מארס.

קירל נשאלה רבות על המשך דרכה בארץ והאם המהלך הנוכחי הוא למעשה מסמן גם את סיום הקריירה המקומית. הכוכבת לא סיפקה תשובה חד משמעית, ולא הסתירה את משאלת ליבה להצליח בארה״ב ולעשות כל שיידרש למען המטרה. היא הדגישה כי אינה משאירה את ישראל מאחור ושככל הנראה תוציא עוד שירים בעברית בעתיד, אך מצפה ומקווה להצלחה בארץ גם עם החומרים באנגלית.