אמריקן ביוטי: הכירו את נוקביוטי, מכון היופי שקם על חורבתיו של אמריקן אפרל

בחלל בו שכנה עד לא מזמן אמריקן אפרל זצ"ל נפתח מכון יופי, שמשמש גם כחנות לממכר מוצרים חמודים. פתאום כבר לא כל כך עצוב לנו

נוקביוטי, NOKBEAUTY צילום: יח"צ
נוקביוטי, NOKBEAUTY צילום: יח"צ
27 באוגוסט 2017

יש לא מעט דרכים משמחות לניצול שעה פנויה ו־200 ש"ח. אפשר, למשל, להתיישב לעסקית צהריים זוגית טבעונית במסעדה יקרה. אפשר להסתגר ממושכות בתאי המדידה בזארה עם חצי חנות ואף לרכוש כמה פריטים. אפשר לקבל שיעור פרטי לגלישה על סאפ או סתם להחנות את האוטו בחניון גן העיר. ואפשר גם (וזו האפשרות החביבה עלינו בשבוע האחרון), להיכנס ל-Nokbeauty, מכון היופי החדש שבדיזנגוף סנטר (בחלל בו שכנה עד לא מזמן אמריקן אפרל זצ"ל) ולצאת כעבור שעה קלה, מינוס שטר כחלחל, אבל פלוס מראה מטופח, משודרג, ומיופייף.

נוקביוטי, NOKBEAUTY צילום: יח"צ
נוקביוטי, NOKBEAUTY צילום: יח"צ

Nokbeauty הוא הבייבי החדש, המעוצב למשעי והכיפי להחריד של שרון קונופני, מי שהיתה המקימה והבעלים של רשת laka. בשלוש השנים שחלפו מאז מכרה את LAKA, עסקה קונופני בגיבוש קונספט של מיזם ביוטי חדש ומשוכלל בהרבה: חנות קונספט ואפליקציה הפועלים בצמידות ובסינרגיה ומנגישים לקהל הרחב את תענוגות מכון היופי, דהיינו מניקור ופדיקור, עיצוב שיער ואיפור אקספרס, במחירים נמוכים בהרבה מהמקובל בתחום הצפוף של טיפולי האקספרס.

החנות, שנפתחה בשבוע שעבר בסנטר, אמורה להיות הראשונה ברשת המתהווה שלדברי קונופני "מביאה בשורה אמתית בשוק הטיפוח. היה לי ברור שאני רוצה להעביר חוויה בסגנון אחר", היא מוסיפה, "להבטיח שכל כניסה לחנות תהיה מפתיעה, אחרת ושונה". את האפליקציה היא מצפה להשיק בשבועות הקרובים.

נוקביוטי, NOKBEAUTY צילום: יח"צ
נוקביוטי, NOKBEAUTY צילום: יח"צ

בנוסף לתפריט שירותי ביוטי הכוללים, בין היתר, מניקור, ג'ל, פדיקור, איפור אקספרס, סידור גבות, צמות ופן, כשגולת הכותרת היא חבילת טוטאל לוק ב־200 ש"ח, החלל משמש גם כחנות לממכר מוצרים חמודים שקשה לעמוד בפניהם, כמו סבונים, נרות, סיכות שיער, סלים ותיקי איפור של מותג הבית, ואם לא די בכך, הרי שבימי חמישי בערב תנגן במקום די.ג'יי מתחלפת, בימי שישי יתארחו בחנות מותגי לייפסטייל מקומיים למכירות פופ־אפ בעלות אופי מסיבתי, ומדי חודש תתקיים סדנת אורח של אושיית ביוטי ידועה. חפשו אותנו שם.

Nokbeauty

קינג ג'ורג' 69 תל אביב