בלי יוזר ובלי סיסמא: נטפליקס פתחה תכנים לצפייה בחינם

נטפליקס ממשיכה לחפש דרכי שיווק שייתנו פייט למתחרות, הפעם עם סדרות וסרטים בחינם - בהם "דברים מוזרים", "האהבה עיוורת" ו"קופסת הציפורים"

מתוך "Love is Blind"
מתוך "Love is Blind"
31 באוגוסט 2020

נטפליקס ממשיכה להילחם במתחרות ללא רחם, וכעת היא מאפשרת צפייה חינמית בסרטים וסדרות מקור, בלינק הזה. זו לא הפעם הראשונה שהיא משתמשת בכלי הזה למשיכת קהל – אלא שהפעם מדובר ביותר תכנים שיהיו זמינים בהרבה יותר מדינות, בהן ישראל.

בין התכנים הזמינים לצפייה חינמית תמצאו את "דברים מוזרים", "תעלומת רצח" (עם ג'ניפר אניסטון ואדם סנדלר), "אליטה", "קופסת הציפורים", "כשהם רואים אותנו", הריאליטי החורך "Love Is Blind", "האפיפורים" (עם ג'ונתן פרייס ואנתוני הופקינס), דוקו הטבע "Our Planet", "גרייס ופרנקי" וגם תכני ילדים כמו "בייבי בוס".

"דברים מוזרים" עונה 3
"דברים מוזרים" עונה 3

שימו לב – מהסדרות שברשימה זמין לצפייה רק הפרק הראשון, כטיזר בוטה (אך הוגן) לרכישת מנוי. מהסרטים תוכלו ליהנות בשלמותם, כמובן. הצפייה אינה מותנית בחשבון קיים או במילוי פרטים אישיים, וכניסה ללינק תציג בפניכם את כל התכנים החינמיים.

דובר נטפליקס אמר לאתר TechCrunch כי החברה בוחנת דרכי קידום חדשות כדי למשוך מנויים חדשים. המהלך הטרי נעשה בהפתעה גמורה ומבלי הודעה מראש, וכרגע לא ידוע עד מתי התכנים יישארו חינמיים.