הופ הופ הופ: נייק ונטפליקס הולכות להכניס אתכם לכושר

זמנים קשים לבטטות הכורסה. אלי גולדינג כפרזנטורית של "נייק טריינינג קלאב" (צילום: גטי אימג'ס)
זמנים קשים לבטטות הכורסה. אלי גולדינג כפרזנטורית של "נייק טריינינג קלאב" (צילום: גטי אימג'ס)

ענקית הסטרימינג וענקית ההלבשה הספורטיבית בשת"פ ראשון מסוגו: 30 שעות של אימוני כושר מטעם "נייק טריינינג קלאב", 45 פרקים בסך הכל, יעלו בנטפליקס החל מהשבוע הבא כדי שתוכלו להיכנס לכושר בלי להתרחק מהמסך. בתור בטטות כורסה מקצועיות אנחנו חשים נבגדים, אבל תהנו

בואו נודה באמת: אנחנו בטטות. גם אם אנחנו עושים כושר, פילאטיס, יוגה, קוואליה ו-TRX, במהותנו אנחנו בטטות שרוצות לרבוץ על הכורסה ולהשריש מול בינג'ים בנטפליקס. עד לרגע זה ממש ידענו שנטפליקס היא בת ברית אמיתית במאבק בין הבטטה הפנימית האהובה שלנו ובין הרצון השטחי לכאורה – אך נשגב בדרכו! – להיראות כמו אלות יווניות ואלים יווניים שלקו באנורקסיה והשירו את כל שיער הגוף שלהם כולל הפושפוש. נטפליקס הייתה מקום המפלט הבטוח שאינו שופט אותנו. לא עוד. תם עידן. עכשיו גם נטפליקס רוצה להכניס אותנו לכושר.

החל מהשבוע הבא תציע נטפליקס למנוייה 30 שעות תוכן של "נייק טריינינג קלאב", תוכנית האימונים הפופולרית של מותג ההנעלה וההלבשה הספורטיבית שמבוססת על אפליקציה באותו שם שנהנית מפופולריות גבוהה בקרב מתאמנים כבר כמעט עשור. הגרסה הנטפליקסית תציג מגוון אימונים לכל רמות הכושר כולל שיעורי יוגה ואימוני כוח, כשמחצית מהתוכן (45 פרקים בסך הכל) יעלו לאוויר כבר בשבוע הבא והיתר במהלך 2023.

את הפרקים השונים מגישים מאמנים מוסמכים של נייק, חטובים וחטובות עם חיוך מושלם, ולמה שלא יחייכו – מדובר בעסקת תוכן שיווקי מושלמת בין נייק ונטפליקס שמסמנת את כניסתה של ענקית הסטרימינג לתחום התוכן האטרקטיבי הזה, תחום שהפוטנציאל המסחרי שלו עצום. בתחילת 2022 העלתה נטפליקס לשרתיה שיעורים במדיטציה ומיינדפולנס של חברת HeadSpace, ונראה שעם הזמן יתקלו מנויי החברה ביותר ויותר תוכן מהסוג הזה. "לא תמיד קל למצוא בעצמך את המוטיבציה להתאמן, אבל האפשרות להתאמן ברבאק ואז לעבור ישר אל אחת התוכניות האהובות עליך די מושכת. ועכשיו זה בדיוק מה שאתם יכולים לעשות", הכריזה נטפליקס בפוסט חגיגי בבלוג שלה. למה הדבר דומה? זה כאילו שהדילר שלכם יציע לכם תוכנית גמילה. לאן נוליך את החרפה.