קו המשווה: איזה תכשיר לניקוי הפנים מבטיח ומקיים?

האתגר הכי קשה של האישה כיום: למצוא תכשיר שמסיר איפור ומנקה נקבוביות בפעולה אחת. האם מצאנו את התכשיר שיסגור לנו את הפינה? מדור קו המשווה מגיש את הלחי השניה

פנים של בחורה מרוצה. צילום: שאטרסטוק
פנים של בחורה מרוצה. צילום: שאטרסטוק
3 בינואר 2018

נקבוביות מלוכלכות הן אויב לא קטן של האישה המודרנית. מי רוצה להסתובב עם עמקים קטנטנים של ליכלוך שעלולים להתפתח לחצ'קונים מטילי אימה? אף אחת. ומי שמשתמשת במקדם הגנה או מורחת שכבה קלילה של מייק אפ – זקוקה לתכשיר רציני שיוכל לנקות איפור ושאריות ג'יפה מהפנים במכה אחת. סורי, אין לנו זמן (או כסף) לכמה תכשירים.

יצאנו לבדוק ג'ל ניקוי של קרליין במחיר זול, וג'ל ניקוי של דרמלוג'יקה – חברה מצוינת שמוכרת במחירים לא זולים. מי ניצח? איך נגיע לנקבוביות מאושרות? גללו וגלו:

הפריט הנחשק: ג'ל ניקוי לעור הפנים

 

 

Clear Skin של קרליין 

מה אומרים: "ג'ל מרענן המתאים לשימוש יומיומי, נשטף בקלות ואינו יוצר תחושה של יובש ומתח בעור. מכיל תמציות הדרים וקמומיל, המסייעות להמסת לכלוך ושומן".

מחיר: 34.90 ש"ח ל־280 מ"ל.

ואנחנו מוסיפות: תכשיר שמתאים לכל סוגי העור ואפילו לעורם המסוקס של – איכס! – בנים.

חוויית משתמשת: הבטחה שמתממשת כמעט במלואה. החל מניחוח ההדרים (איתרנו גם רמז למלפפון, אבל אולי זה רק הדמיון שלנו) הנעים, דרך המרקם הסמיך והמדויק שהופך לקצף משמח עם המגע במים וכלה בתחושה הנעימה והרעננה שהג'ל מותיר אחריו. לטובת החברים בקרליין נציין את הכמות הקטנה הדרושה בכל פעם של הפרצוף, מה שהופך אותו אפילו לחסכוני עוד יותר. אבל האם הניקוי מושלם? לא אם אתן מאופרות.

בשורה התחתונה: 9.5

ג'ל מרענן לניקוי הפנים מבית קרליין. צילום: מוטי פישביין
ג'ל מרענן לניקוי הפנים מבית קרליין. צילום: מוטי פישביין

 

Special Cleansing Gel של דרמלוג'יקה

מה אומרים: "ניקוי פנים אנטיספטי, ללא סבון ודטרגנטים גסים, בעל פעולה מקציפה המסייעת לניקוי עמוק וחיטוי של העור. אינו פוגע במעטה הגנה הטבעי של העור ואינו מייבש אותו".

מחיר: 209 ש"ח ל־250 מ"ל, 274 ש"ח ל־500 מ"ל.

ואנחנו מוסיפות: דרמלוג'יקה לא מפתחת מוצרים על חשבון איכות החיים של שימפנזות או עכברים, או במילים אחרות – לא מבצעת ניסויים בבעלי חיים. כן ירבו.

חווית משתמשת: מוצרים ואופנות בתחום הביוטי באים והולכים, אבל הג'ל הספציפי הזה הוא על תקן סוס מנצח שאין כל סיבה להחליף. פעולת הניקוי זריזה ופשוטה – מוסיפים קצת מים לג'ל על היד, מעסים את הפנים בתנועות סיבוביות ושוטפים במים חמימים – והעובדה שהוא נטול כל ריח הולמת במדויק את האפיל הבסיסי והענייני שלו. הוא מותיר אחריו פרצוף נקי ורענן אבל גם כאן, לשאריות האיפור תזדקקו לתכשיר נוסף.

בשורה התחתונה: 7

ג'ל ניקוי של דרמלוג'יקה. צילום: יח"צ
ג'ל ניקוי של דרמלוג'יקה. צילום: יח"צ

 

ויש לנו מנצח: אם את שייכת למעמד הפרולטריון, עופי על קרליין שמנצח כמעט בכל החזיתות ובעיקר בחזית המחיר. מעושרת ומשועממת? לכי על דרמלוג'יקה.