זה קורה באוגוסט 2022: ניק קייב חוזר להופעה בישראל

התגלות משיחית. ניק קייב בהופעה (צילום: ג'ייסון וויליאמסון)
התגלות משיחית. ניק קייב בהופעה (צילום: ג'ייסון וויליאמסון)

הזמר האוסטרלי האהוב יגיע להופעה בלייב פארק ראשון לציון, במקום המופע שהיה אמור להתקיים בבלומפילד בקיץ 2020 ובוטל בגלל מגפת הקורונה. זכות הראשונים לרכישת כרטיסים תינתן למחזיקי השוברים מההופעה שבוטלה

10 בנובמבר 2021

רשמו ביומנים: 23.8.2022, יום שלישי בערב. יהיה חם. על הבמה בלייב פארק של זאפה בראשון לציון יעלה ויבוא נייק קייב וכולנו נתעלף. ארבע שנים חלפו מאז הופעתו האחרונה בישראל, ערב אחרי ערב מול כמעט 20 אלף צופים בסך הכל באצטדיון יד אליהו, הופעה שהייתה התגלות דתית-משיחית וחוויה של פעם בחיים עבור כל מי שהגיע אליה כמעט, ובכל מקרה אחד מאירועי התרבות המדוברים ביותר של אותה שנה.

והנה זה קורה עוד פעם בחיים: אחרי שהיה אמור להגיע לישראל להופעה באצטדיון בלומפילד באוגוסט 2020 עם ה-Bad Seeds שלו, הופעה שבוטלה ונדחתה כמובן בגלל מגפת הקורונה שהייתה אז בשיאה. שברון הלב דאז דחף את שוקי וייס לנסות בכל כוחו להביא את קייב ארצה כהופעה הגדולה הראשונה של פוסט עידן הקורונה ולסגור את המעגל, וטפו טפו טפו, זה בדיוק מה שקורה עכשיו.

"ב-42 השנים שאנו עוסקים בהפקת מופעים בינלאומיים בישראל עברנו ביטולי מופעים בעקבות מלחמות, מבצעים, מחלות, חרמות, משטים ומטושים", נמסר משוקי וייס וצוות ההפקה שלו, "בסוף חוץ מניל יאנג (שעוד יגיע) קיימנו כל מופע שאי פעם התבטל לנו. וכשהאמן עולה לבמה ונותן את כל כולו, זה מדהים כמה קל לשכוח מה עברנו בדרך לשם. יש רק דבר אחד שאנחנו יודעים לעשות וזה להציג בישראל את המופעים הגדולים בעולם – וזה בדיוק מה שאנחנו מתכוונים להמשיך לעשות עבור הקהל הישראלי. שרק נמשיך לאהוב מוסיקה טובה".

מכירת הכרטיסים להופעה תתבצע בשני שלבים: זכות ראשונים תינתן ללמעלה מעשרת אלפים רוכשי הכרטיסים להופעה שתוכננה לקיץ 2020 ומחזיקים בידם שובר (כולל רוכשי כרטיסים להופעות אחרות של שוקי וייס שבחרו באופציית השובר); מחזיקי השוברים יקבלו מייל אישי עם לינק לפתיחת מכירה בלעדית עבורם. המכירה תהיה פתוחה עבורם עד יום שישי 12.11, בשעה 8:00 בבוקר. לאחר מכן, ב-14.11 מ-08:00 בבוקר, תפתח המכירה לקהל הרחב.