גם סניף אלנבי של סוסו אנד סאנס הופך לכשר

לא עוד כדורי מק אנד צ'יז: אחרי שג'פניקה, מוזס ואגאדיר הורידו חומרי גלם לא כשרים מהתפריט, מצטרפת גם רשת סוסו אנד סאנס והופכת את הסניף באלנבי לכשר

תוספת שווה ליד ההמבורגר, כדורי פירה של סוסו אנד סאנס
תוספת שווה ליד ההמבורגר, כדורי פירה של סוסו אנד סאנס
13 במאי 2019

סניף סוסו אנד סאנס בכיכר מגן דוד יהפוך לכשר תוך מספר ימים, כך נודע לטיים אאוט. רשת ההמבורגרים של השף עומר מילר ואיש חיי הלילה דוד טור נפתחה לפני יותר משלוש שנים ומחזיקה היום סניפים ברוטשילד/הרצל, בדיזנגוף, באלנבי, בגינדי וביפו ועוד שישה סניפים ברחבי הארץ – הרוב בזכיינות. בניגוד לתדמית התל אביבית והצעירה של הרשת המגישה אופציות מגוונות ופרועות, כדורי מק אנד צ'יז ודאבל צ'יזבורגרים, הוחלט לאחרונה להפוך את הסניף בכיכר מגן דוד לכשר.

בכך מצטרפת סוסו לכמה עסקי מזון שהפכו לכשרים או השמיטו מוצרים לא כשרים מהתפריט: הביסטרו הבווארי ביירן אשר נסגר בסוף השנה שעברה הוריד את נקניקיות החזיר מהתפריט מעט לפני שסגר את הדלתות, רשת אגאדיר הוציאה את השינקן מהתפריט ופתחה סניף כשר בבני ברק, רשת מוזס המירה את פרוסות הבייקון בטלה מעושן ורשת ג'פניקה הוציאה את פירות הים מתפריטי 36 סניפיה.

דוד טור אמר: "אנחנו רוצים כבר המון זמן להפוך את הסניף לכשר, עשינו סקר עם האנשים שגרים בסביבה של הכרמל וגילינו שיש להם צורך למקום כשר ואנחנו רוצים להיות נגישים לכולם. מבחינתנו זה רק דורש להוציא את הגבינה. גילינו שיש המון יהודים שיש להם צורך לא לאכול בשר וחלב. כרגע אנחנו מחכים למשגיח שיהפוך את המקום לכשר. יש המון תיירים יהודים מחו"ל שבאים ויש להם צורך לאכול כשר. מדובר רק בסניף אחד שהופך להיות כשר לטובת אלו ששומרים על כשרות".

אתה לא רואה בעיה בזה שרשת חילונית הופכת סניף במרכז תל אביב לכשר?

"יהיו סניפים כשרים בהתאם למיקום, אנחנו לא מנפנפים בחילוניות שלנו כמו שלא מנפנפים בכשרות שלנו. לא נפתח עוד סניפים בתל אביב אז זאת הדרך היחידה שלנו שיהיה סניף כשר בתל אביב. המיקום של אלנבי הוא הכי מתאים לעניין".