עכשיו בסטרימינג: מאות מהסרטים האיכותיים בתולדות הקולנוע

שירות הסטרימינג Mubi, המתמחה באוצרות של קלאסיקות קולנועיות (וזמין גם בישראל), פותח ספריית ענק עם עילית סרטי הארט-האוס של כל הזמנים. דיוויד לינץ' ופרנסואה טריפו כבר מחכים לכם

נטפליקס, תאכלי את הלב ונצלם את זה בשחור לבן. דיוויד לינץ' (צילום: שאטרסטוק)
נטפליקס, תאכלי את הלב ונצלם את זה בשחור לבן. דיוויד לינץ' (צילום: שאטרסטוק)

שירות הסטרימינג Mubi, הזמין גם בישראל, מכיל החל מהיום גם ספריית ענק המונה מאות סרטי ארט-האוס וקלאסיקות קולנועיות פורצות דרך, ביניהם סרטים של דיוויד לינץ', קז'ישטוף קישלובסקי, ברגמן, קופולה ופרנסואה טריפו, כמו גם סרטים קצרים נחשבים, יצירות דוקו מופתיות ושלל סרטי איכות מכל העולם.

מובי נחשב לשירות סטרימינג הפועל באופן ייחודי ואוצר עבור מנוייו את המיטב שיש לקולנוע העולמי של 70 השנים האחרונות להציע. במהלך השנה הראשונה לקיומו (השירות הושק ביוני 2019) הציג מובי סרט אחד בכל יום שנבחר בקפידה על ידי צוות האוצרים של השירות, שהיה זמין לצפייה למשך 30 יום תמורת דמי שכירות צנועים של שלושה דולרים לסרט.

כעת, בצל הקורונה, פותחים ב-Mubi ספריית ענק אצורה בקפידה שתהיה זמינה לצפייה חינמית עבור מנויי האתר בפורמט VOD. מחירו של מנוי הוא 10.99 דולר לחודש אחד או 7.99 דולר לחודש במנוי שנתי (והשבוע הראשון בחינם), כך שעבור חובבי הקולנוע האיכותי מדובר בדיל שווה ביותר על פניו. מספריית הסרטים המפוארת תוכלו להתרשם כאן.