מסיבות סילבסטר 2019: הבילויים הכי שווים בתל אביב

המדריך השלם שיעשה לכם את שנת 2019

מועדון הבלוק (צילום: גוני ריסקין)
מועדון הבלוק (צילום: גוני ריסקין)
25 בדצמבר 2018

מה, אשכרה לצאת בסילבסטר? כן, כי חייבים להשכיח את אימת ההזדקנות. ה-31.12 קרב בצעדי ענק ורשימת המסיבות מתארכת כל רגע. גם השנה מזמן הסילבסטר התל אביבי את היצע המסיבות המגוון, המסקרן והמוגזם ביותר שאפשר להעלות על הדעת, אז בחרו את המסיבה שמדברת אליכם ופתחו את 2019 בקול תרועה שתויה.

בית קנדינוף

שתי רחבות, על אחת דיג'יי רם מזרחי, על השניה דיג'יי איתמר קלוגר. בר פתוח, שתייה חופשית, נשנושים לשימון הקיבה ומשב אוויר יפואי.

בית קנדינוף פותח את שעריו. צילום: אנטולי מיכאלו
בית קנדינוף פותח את שעריו. צילום: אנטולי מיכאלו

בית קנדינוף, הצורפים 14 תל אביב, 19:00, 150 ש"ח

סילבסטר סטאלונה

ההופעה של האחים צברי וטברנק כבר סולד אאוט, אבל מחוסרי הכרטיסים יוכלו להתנחם במסיבה החינמית שלאחריה. על העמדה: דיג'יי סטאלונה. מה לא עושים בשביל משחק מילים טוב.

אוזןבר, המלך ג'ורג' 48 תל אביב, 23:45, כניסה חופשית

הסעודה האחרונה

מערת האבן העתיקה ביפו תפתח את השנה הלועזית עם תפריט חגיגי, קוקטיילים מיוחדים ותקלוטים של ירדן שקד. גם אם אין מי שיחמם לכם את הלב בערב הזה, מובטח לכם חימום לבטן.

קן הקוקיה. צילום: יח"צ
קן הקוקיה. צילום: יח"צ

קן הקוקיה, נועם 3 יפו, 20:00, כניסה חופשית

אנונימוס

אוריה קלפטר, ריי הראל ועוד אושיות בולטות בחיי הלילה מגישים לכם תקלוטים עד אור הבוקר. שזה אלמנט חשוב בערב שבו הכי קשה למצוא מונית הביתה בשנה.

בית מעריב, מנחם בגין 51 תל אביב, 22:30, 50-70 ש"ח

אברהם הוסטל

משכנם של התיירים חוגג את ערב השנה החדשה בסימן כוח נשי עם שלוש תקליטניות (איך אומרים דיג'יי בנקבה?): בון-בון, נטע זאבי ודפי.

אברהם הוסטל, לבונטין 21 תל אביב, 21:30, 50-60 ש"ח

סילבסטר ברזילאי

תופתעו לשמוע, אבל יש לא מעט אנשים בעיר הזאת שנשבו בקסם הקצב הברזילאי. בערב הזה מועדון הבית שלהם יפנק אותם בהופעות של להקות סמבה ברזילאיות אורגינל ותקלוטים מניעי אגן של דיג'יי צורי.

האזור, הרכב 13 תל אביב, 20:00, 70-90 ש"ח

סליזבסטר

הופעה של המסך הלבן, הלהקה שהיא האינדי התל אביבי בהתגלמותו, מופע פותח של שן ואפטר פארטי עם XEN על העמדה. סילזבסטר או היפסבסטר, כל אחד מוזמן להעניק לערב כינוי כלבבו.

לבונטין 7 תל אביב, 21:00, 63 ש"ח

מונטי פיורי

המאפייה נוחתת בהרצל 16 וכהרגלה מעבירה על החג התורן שפכטל של צבעים איטלקיים עזים. ובאמת, בואו נודה שמבחינת מנהגים ומסורות, מדובר בחג די חיוור.

הרצל 16 תל אביב, 21:30, כניסה חופשית

צ'ירס

חשבתם שאולי 2019 תסמן את סיומו של טרנד מסיבות הניינטיז? לא ולא. בריטני, נירוונה, ספייס גרלז, שבק ס. ועוד שנות התשעימים יושמעו במסיבה שמדחיקה את ההזדקנות. על העמדה: דיג'יי הקב"ה.

צ'ירס, אלנבי 56 תל אביב, 20:30

מלונות בראון

חבורת "אי בודד" משתלטת על מלונות בראון בשלוש מסיבות: על הגג של הפולי האוס, בלובי של בראון urban TLV או בין הדקלים בלאונג' הטרופי של הביץ' האוס. עליהם יחלשו אורון קיי, עופרי גופר, אוריה קלפטר ועוד שמות שלא מביישים שום נשיקת חצות.

אי בודד, ערב ראש השנה האזרחית במלונות בראון, 31/12, 20:00, 120-200 ש"ח

הילה רוח

בשביל הילה רוח והלם עתיד אנחנו מוכנים להפקיר את הסילבסטר שלנו לחסדיה של עיר הקודש. יפתחו רם אוריון וקוסטה קפלן, יתארחו הטורבנז.


מזקקה, שושן 3 ירושלים, 21:30, 43-53 ש"ח

מרימות סילבסטר

ג'ואנה ראס חזקה מהרוח, כנראה, ויוצאת להרים בחלל הפתוח של שוק הכרמל, לצד תקלוטים של טל מור ודניאל מריומה. גם הבאסטות יהיו שם להרים.

ג'ואנה אוכלת את הראס בשוק הכרמל
ג'ואנה אוכלת את הראס בשוק הכרמל

שוק הכרמל תל אביב, 20:00, כניסה חופשית

נשף בשפגאט

גם השפגאט כבר עובד על תרגילי גמישות לקראת המסיבה שיוצרת מדי שנה פקק אנושי עצום על רוטשילד. על העמדה: אלמוג לבר ודורון בן דוד.

שפגאט, נחלת בנימין 43 תל אביב, 19:00, כניסה חופשית

מסיבת ניינטיז

2019 כבר כאן, אבל קהילות נרחבות מתעקשות שעודנו בשנות ה-90. הן יפגשו לחגוג את זה על פני ארבע רחבות, עם פינוקים (כלומר צ'ייסרים), קישוטים וכמה אלמנטים כריסמסיים במועדון שלא מכיר בביטוי "כל המוסיף גורע".

דופלקס, הש"ך 10 תל אביב, 22:00, 65 ש"ח

פסאז'

בכל יום רגיל הפסאז' עושה מסיבת היפהופ, אבל בסילבסטר הוא עושה מסיבת היפהופ.

ביונסה מופיעה בפסטיבל האזרח הגלובלי. צילום מסך מתוך האתר של ביונסה
ביונסה מופיעה בפסטיבל האזרח הגלובלי. צילום מסך מתוך האתר של ביונסה

פסאז' אלנבי 94 תל אביב, 22:00, כניסה חופשית עד 23:00, אחר כך 40 ש"ח

נובי גוד

יותר ויותר פאבים מתמסרים לגרסה הרוסית של ערב השנה החדשה וביניהם גם ההודנא, שיפתח את 2019 באווירת מיונז ותקלוטים של מיסטר פלזנט.

אברבנאל 13 תל אביב, 22:00, כניסה חופשית

סורא מארה

למסוכנים שביניכם ניתנת האופציה להתגרות בגורל בשתייה לשוכרה על גג של קומה עשירית, עם תפריט מיוחד, קוקטיילים חגיגיים ותקלוטים של מורן במבל. לחיים.

סורא מארה, סעדיה גאון 24 תל אביב, 20:30, כניסה בהזמנת מקומות מראש ע"י שליחת הודעה לעמוד