שווה נסיעה לקריית ביאליק? רשת סינבון חוזרת לארץ בפעם השלישית

סינבון אוריג'ינל. צילום: Gettyimages
סינבון אוריג'ינל. צילום: Gettyimages

כשמונה שנים לאחר שסגרו בפעם האחרונה, רשת המאפים המתוקים מאמריקה חוזרת לישראל בפעם השלישית כדי לנסות ולמכור לנו מאפי קינמון עם ציפוי סוכרתי, אבל יש קאץ' - נכון לעכשיו, הסניף היחיד שנפתח ממוקם בעיר הצפונית. יאללה, מי לוקח אותנו טרמפ?

ברוך שובך יא מתוקה: רשת סינבון חוזרת לישראל, פחות או יותר 8 שנים מאז הפעם האחרונה שסגרה, כך על פי דיווח של נדב בורנשטיין במאקו. חלקכם עוד זוכרים את סניף הסינבון האחרון, שהיה ממוקם באבן גבירול עד שהוחלף בסניף פוקי ב-2016, ויודעים שהמאפה המתוק והסליזי הזה ניסה לפרוץ בישראל לא פעם (תכלס, כן פעמיים), אך כשל בכל פעם. האם עכשיו זה יהיה הסיבוב המנצח? אנחנו בספק גדול, אבל תיכף, מיד נסביר למה. קודם כל לחדשות הטובות, וקצת חדשות הרעות.

>> מזנון של טירוף: 13 הרגעים הכי קורעים של אייל שני באינסטגרם

אז הטובות הן שלפי הדיווח של בורנשטיין, הסניפים חזרו באופן רשמי, והפעם בבעלות יזם בת ימי בשם ויצ'סלב סוקולין, שמאמין שהוא יצליח איפה שנכשלו קודמיו. החדשות הרעות הן, שהוא החליט להתחיל דווקא מחיפה, ומיקם את הסניף הראשון בקניון הקריון בקריית ביאליק. רעות לנו, כמובן, כי למי יש כח לנסוע עד לקריית ביאליק עבור סינבון?! בכל מקרה, סביר שלא יקח יותר מדי זמן לפני שהסינבון יגיע גם למרכז, גם כי מדובר בקניון של קניוני עופר, וגם כי הבעלים החדש של הרשת מתכנן לפתוח "30-40 סניפים נוספים" בחמש השנים הקרובות.

המחירים של המוצר, לפחות לפי הדיווח הנוכחי, נשמעים דווקא סבירים – סינבון רגיל יעלה 20 ש"ח (או 30 עם קפה הפוך), בעוד ש-4 סינבונים קטנים יעלו 18 ש"ח. יש גם סינבונים עם תוספות, כמו שוקולד או קרמל ופקאן, שעולים בין 24 ל-26 ש"ח. סך הכל לא שבירת קופה, אבל אנחנו עדיין מפקפקים ביכולת של הרשת לחזור, בין היתר בשל העובדה שישראלים אוהבים מותגים אמריקאים נוצצים בעיקר מרחוק. אנחנו מאחלים רק טוב למאפה המתוק, ומחכים כבר לרגע בו נוכל שוב למזוג את רוטב השמנת-סוכר-קינמון הזה ישר לפה שלנו כמו שלואי סי.קיי רצה, אבל אם יש משהו שבהלת סבן-אילבן וקריסתה הצפויה לימד אותנו, זה שהתלהבות ראשונית כשמה כן היא, ראשונית. בואו ניתן לבצק לתפוח, ואז נדבר.
הסניף הראשון של סינבון המחודש נפתח בקניון קריון, דרך עכו 192, קריית ביאליק