אלף רווקים ענו על סקר וכל מה שקיבלנו זה ניפוץ של מיתוסים

צילום: יח"צ באמבל
צילום: יח"צ באמבל

ישנן כל כך הרבה תפיסות מוקדמות בתחומי הדייטינג עד שבאמת קשה לעקוב, אבל הנה הפתעה (לא באמת): הרבה מהן לא נכונות. אפליקצית ההיכרויות bumble ערכה סקר בין מגוון רווקים ורווקות, ממנו עולים נתונים הסותרים לא מעט מיתוסי דייטינג. נגיד, האם צריך לחכות לדייט השלישי עד ששוכבים

לא פשוט להתנהל בעולם הדייטינג המחריד בעידן המודרני. החוקים אף פעם לא ברורים, החרדות נמצאות על מאה וכל הסרטים נאכלים – היא בקטע? הוא משחק איתי? מה לעזאזל כולם רוצים ולמה אי אפשר פשוט לכתוב את זה על פתק ברור עם אפשרות לענות בכן ולא? ועם כל המורכבות הזו, כניסתן של האפליקציות לשוק ערבבו את כל הקלפים, לטוב ולרע.

פתאום השאלה מי בכלל שולח הודעה או תוך כמה זמן צריך לענות הפכה לשאלה חוצת מדיומים, ורב הנסתר על הגלוי. כדי לנסות לענות על כמה מהשאלות האלה, אפליקציית Bumble – האפליקציה בה נשים עושות את הצעד הראשון – הוציאו סקר שנערך ע״י חברת ipanel בקרב 1000 רווקות ורווקים בגילאי 18-64, וכנראה שלא כל הקלישאות נכונות. אם כבר, מסתבר שההיפך. הנה כמה גילויים חשובים מהסקר. ובחשובים אנחנו מתכוונים יאללה תנצלו את הידע החדש כדי לעשות את אמא שמחה. אז מה מסתבר?

מסתבר שלא צריך לחכות עם הודעה אחרי הדייט

דיי כבר להעמיד פנים שאתם איכשהו עסוקים. לפי הסקר, רק 1 מכל 10 נשאלים (11%) מאמינים שצריך להמתין כמה ימים כדי לסמס או להתקשר אחרי דייט ראשון. אז מספיק לחכות, תראו את ההתלהבות שלכם ובלי משחקים בבקשה.

צילום: יח"צ באמבל
צילום: יח"צ באמבל

מסתבר שכולם שמחים כשהנשים מתחילות

רק 1 מתוך 5 (20%) חושבים שגבר צריך לעשות את הצעד הראשון, ורק 20% מהגברים באמת נהנים מזה. אז בבקשה מכן, נשים יקרות – תצילו את הגברים המותשים ותרגישו חופשיות ליזום. אם כבר מפרקים הבניות מגדריות כבר מי משלם בדייט, אז בבקשה – עד הסוף.

למה את מחכה? תתחילי איתו כבר. צילום: Shutterstock
למה את מחכה? תתחילי איתו כבר. צילום: Shutterstock

מסתבר שממש סבבה לשכב גם בדייט ראשון

רק 14% אומרים שאסור לדבר על סקס בדייט ראשון, אבל חשוב מכך, הסקר הפריך את 'כלל הדייט השלישי', על פיו צריך לחכות לדייט השלישי כדי לקיים יחסי מין – רק 1 מכל 10 (11%) אומרים שהוא עדיין תקף. אז ברשותכם, ובכל הכבוד ואהבה האפשריים, לכו להזדיין.

היי רק הכרנו, וזה טירוף קצת, אבל הנה איבר המין שלי. צילום: shutterstock
היי רק הכרנו, וזה טירוף קצת, אבל הנה איבר המין שלי. צילום: shutterstock