נטפליקס לילדים: 10 סרטים מומלצים בדיבוב לעברית

הילדים עוד לא מסתדרים עם כתוביות ולאף אחד אין כח לבדוק מה מדובב לעברית? הנה 10 סרטים מתאימים לכל המשפחה

מתוך "מפלצות בע"מ"
מתוך "מפלצות בע"מ"
7 באוגוסט 2019

מפלצות בע"מ

די משונה להיזכר, אבל "מפלצות בע"מ" (2001) היה בסך הכל הסרט הרביעי של פיקסאר. הוא היה מועמד לאוסקר בקטגוריית האנימציה, ושיר הנושא מתוכו, "בלעדיך, חבר", זכה באוסקר לשיר המקורי הטוב ביותר. אז מה קורה שם? אתם כבר יודעים – מפלצות מפחידות, ילדים מבוהלים וילדה אחת שמסרבת להתרגש מהיצורים הצבעוניים. גם סרט ההמשך, "בית ספר למפלצות", זמין בנטפליקס.

בולט

בולט הגור המתוק מאומץ על ידי ילדה בשם פני, והכל ממש טוב עד שהם מתחילים לככב בסדרת פעולה ללא ידיעתו של בולט. הוא בטוח שיש לו כוחות על, עד שבטעות הוא יוצא מהאולפן שבו היה רוב חייו ומתמודד עם המציאות – הסכנות האורבות מכל פינה, הדברים הטובים שהיא מציעה וגם העובדה שהוא בסך הכל כלב רגיל. בסוף הוא זוכה להבין מה זאת אהבה אמיתית.

מתוך "בולט"
מתוך "בולט"

קונג פו פנדה

פו, דב פנדה צעיר ושמן, חולם להפוך לאמן קונג פו. כשהוא מגשים את החלום הוא מגלה שעליו להתמודד מול נמר שלג אכזר שלמד אצל שני מאסטרים. סדרת הסרטים משובצת במשלים וייצוגים של תכונות בבני אדם, ומסתתרים שם לא מעט שיעורים לחיים.

בייבי בוס

עלילת הסרט המצליח הזה מבוססת בגמישות על ספר ילדים באותו השם מאת מרלה פראזי, שיצא ב־2010. במרכז הסרט ניצבת קנאת אחים: טים בן ה־7 מקנא באחיו התינוק, שמדבר מהר ומסתובב עם תיק עסקים. תזרמו, נו. כשהוא מנסה לזכות בחזרה בתשומת הלב מהוריו הוא מגלה שמנכ"ל של חברה גדולה רוקם מזימה שבמרכזה אחיו התינוק, ואם היא תצליח היא תאיים על קיומה של האהבה בעולם. כדי לסכל את המזימה האחים חייבים להשלים ולאחד כוחות, ובכך להציל גם את הוריהם.

הדרקון הראשון שלי

הסרט הנפלא הזה נכנס לרשימה כהמלצה חמה־חמה, וגם הוא מבוסס על סדרת ספרי ילדים, אם תרצו להרחיב את החווייה. בעולם בו חיים דרקונים לצד בני אדם, ישנו נער ויקינגי צנום בשם היקאפ (שיהוק, בעברית) שאביו הוא מנהיג השבט הדומיננטי והחזק. אנשי השבט לוחמים בדרקונים, וכדי להשתלב הילד מצליח ללכוד דרקון שחור – אך מתקשה להרוג אותו. השניים הופכים להיות חברים ממש טובים, ומשם מתחיל המסע המסובך שכולל את גילוי הידידות, תלאות משותפות וכמובן סוף מחמם לב.

היפה והחיה

נטפליקס רכשו את סרט הפנטזיה מ־2017, בכיכובם של אמה ווטסון ("הארי פוטר"), דן סטיבנס ("אחוזת דאונטון"), לוק אוונס, אמה תומפסון ועוד. הכינו את האווירה בסלון, כבו את האורות והיכנסו לעולם האגדות הקסום.

מפלצת של מלון

עוד סרט נהדר שמומלץ לראות עם הילדים. דרקולה מנהל מלון מפלצות בטרנסילבניה, שמגן עליהן מפני בני האדם. מגיעות אליו לחופשה מפלצות סלבס, בהן פרנקנשטיין ואשתו, ביגפוט, וגם מורי המומיה, אנשי הזאב ועוד. כשמגיע יום ההולדת של בתו מייוויס היא משתוקקת לצאת החוצה לעולם, אך אביה מסרב בגלל אירוע טראומתי מעברו. לבית המלון מגיע בטעות נער אנושי, ואז זה מתחיל להיות מעניין.

שרק

הסרט על היצור הירוק אמנם מיועד לילדים, אבל הוא מלא בבדיחות למבוגרים ולמעשה זוהי פרודיה על סיפורי אגדות. מהפסקול כולם ייהנו, גם אם כבר ראיתם את הסרט.

מתוך "שרק"
מתוך "שרק"

למעלה

סרט ההרפתקאות של פיקסאר ודיסני זכה בשני אוסקרים, אחד בקטגוריית האנימציה והשני בקטגוריית הפסקול – כך שיש רפיטיישן לסמוך עליו. קרל, מוכר בלונים בן 78, מחליט להגשים חלום ולצאת להרפתקת חייו: הוא קושר אלפי בלונים לגג ביתו וממריא לעבר דרום אמריקה. כשהוא כבר באוויר הוא מגלה שיש לו טרמפיסט – ילד בשם ראסל שחולם להיות מגלה עולם.

אוטובוס הקסמים

לרשימה הזאת השתרברבה סדרה אחת שכל ילד חייב להכיר. אין צורך אמיתי להציג את "אוטובוס הקסמים", נכון? יאללה, גברת פריזל קוראת לכם לעלות לאוטובוס.