טיים אאוט timeout

ביטולים נוספים בירושלים: Astral Projection וסי לו גרין לא יגיעו לישראל

| מאת: ענבר נעמן

לאור המצב הביטחוני, בוטלה מסיבת הרחוב בירושלים שבה היה אמור להשתתף ההרכב Astral Projection ונדחתה הופעתו של סי לו גרין שהייתה אמורה להתקיים בגן העצמאות

  • https://static2.timeout.co.il/media/2014/08/sizes/CeeLo-Green_H_wo_680_382.jpg
הקיץ הוא כבר לא יגיע. סי לו גרין. צילום: Getty Images

המצב הביטחוני ממשיך לשבש את אירועי התרבות שתוכננו לקיץ. והפעם: מסיבת הרחוב השנתית שהייתה אמורה להתקיים בירושלים ביום שישי הקרוב (8.8) בהשתתפות הרכב הטרנס Astral Projection  בוטלה. בשנה שעברה השתתפו במסיבה למעלה מ-11,000 חוגגים, והשנה הרכב הטרנס תכנן להרעיד את אזור מדרחוב בן יהודה לרגל חגיגות 25 שנה להרכב.

גם הופעתו של סי לו גרין, שהייתה אמורה להתקיים ב-19.8 בגן העצמאות בעיר, נדחתה בעקבות המצב הביטחוני. מהפקת הזמר נמסר: ״לצערנו, לאור הנסיבות אנחנו נאלצים לדחות את ההופעה למועד אחר. תודה לכולם על ההבנה״. מפיק המופע בישראל, כרמי וורטמן, מסר כי הוא עושה מאמצים לקביעת מועד חדש בסתיו הקרוב.

בעקבות המלחמה, אירועי הקיץ של עיריית ירושלים ואירועי עונת התרבות מתקיימים השנה במתכונת מצומצמת. בין האירועים שמתקיימים תפעל ניידת שידור בהנחיית איתי מאוטנר שעוסקת בנושא אמנות תחת אש.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0