טיים אאוט timeout

200 שקל פליז

| מאת: שיר שושן

עיריית ירושלים תממן לנהגי המוניות קורס באנגלית. עכשיו גם התיירים יוכלו להנות מהחפירות של הנהגים

  • https://static2.timeout.co.il/media/2014/03/sizes/מונית_H_wo_680_382.jpg
בקרוב באנגלית? צילום: Shutterstock

אנחנו אולי רגילים לשמוע שבחו"ל כולנו שגרירים, אבל מסתבר שעיריית ירושלים חשה שגם במגרש הביתי צריך לחדד את נהלי הכנסת האורחים. והיא מתחילה עם נהגי המוניות הירושלמים, שהעירייה יזמה עבורם קורס אנגלית תיירותית מיוחד.

הקורס, שייערך בבית הספר לשפות ברליץ ויכלול 60 שעות אקדמאיות, יתמקד באנגלית שימושית ורלוונטית לנהגים. כל זאת במטרה לשפר את השירות שיינתן על ידי נהגי המוניות לתיירי הבירה, הן במהלך הנסיעה ברחבי העיר והן בהכוונתם אל האטרקציות התרבותיות והתיירותיות שהעיר מציעה.

"בכל מקום בעולם הראשונים ששואלים אותם מה קורה בעיר ומה כדאי לעשות הם נהגי המוניות שמכירים כל פינה", מסביר ראש העיר ניר ברקת. "נהגי המוניות הירושלמים הם השגרירים שלנו לתיירים הרבים המגיעים לעיר ומקדמי המכירות הטובים ביותר, ולכן החלטנו להשקיע ולממן להם קורסי אנגלית. אין לי ספק שהתיירים הרבים יתרשמו מהתוצאה".

בנוסף לקורסי האנגלית, נהגי המוניות הירושלמים עתידים לקבל מהעירייה קורסים נוספים, ביניהם: מחשבים ואינטרנט, איכות השירות, תיירות בירושלים והגנה עצמית. עם כל הטוב הזה, לא נופתע אם תהיה נדידה של כמה נהגי מוניות מתל אביב.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0