טיים אאוט timeout

אטרקציה חדשה בעיר: כדור פורח

| מאת: מעיין יחבס

חדש בשמי העיר – כדור פורח ענק המגיע לגובה 120 מטר

  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/03/sizes/הדמייה-כדור-פורח-בשמי-תל-אביב-H_wo_680_382.jpg
על הגובה. הכדור הפורח החדש. צילום: אופיר מילר

נגמרו לכם הרעיונות לדייטים יצירתיים, חיפשתם נקודת תצפית חדשה על גורדי השחקים של תל אביב או שאתם מחפשים מה לעשות עם הקטנטנים בחג הקרוב? כדאי שתכירו את TLV Balloon, האטרקציה התיירותית החדשה בשמי תל אביב. מדובר בכדור פורח בגודל של בניין בן 7 קומות, ומי שלא שמע על הגעתו העירה עוד עלול לחשוב שתל אביב התחדשה בירח שני.

יזם הפרויקט, עורך הדין אופיר מילר, עמל על הגעתו של הכדור הפורח לתל אביב כמעט שבע שנים, לאחר שראה דומים לו בהמבורג ובפריז. "כדור פורח צריך להירשם בישראל ככלי טיס, ולכן תהליך האישור להפעלה מקומית של האטרקציה היה ארוך ומורכב", הוא אומר. "כל הרשויות שיתפו איתנו פעולה, ובהן עיריית תל אביב, רשות התעופה האזרחית ופארק גני יהושע, שנבחר כנקודה שבה יוצב הבלון".

על הגובה. הכדור הפורח החדש. צילום: אופיר מילר

על הגובה. הכדור הפורח החדש. צילום: אופיר מילר

האטרקציה החדשה תטיס אתכם במשך 12 דקות לגובה 120 מטר. קוטר הכדור 23 מטרים והוא מסוגל לשאת 30 אנשים בכל הפעלה. "אנחנו מספקים גם את חווית התעופה בכדור פורח וגם תצפית מדהימה של 360 מעלות לנוף מרהיב, גבוה יותר מהקומה העליונה של עזריאלי", מסכם מילר.

TLV Ballon, שעות פעילות: 09:00־21:00, מחיר למבוגר: 75 ש"ח, תושב תל אביב: 65  ש"ח, ילד: 50 ש"ח.

 

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: aecaf21fa28c5e118