טיים אאוט timeout

בית המשפט ביטל את החלטת גדעון סער לסגור מכולות בשבת

| מאת: ענבר נעמן

לאחר החלטתו של גדעון סער להשאיר לבא אחריו בתפקיד את ההחלטה בעניין, ביטל הבוקר מבית המשפט לעניינים מקומיים בתל אביב את ההגבלות בנושא סגירת המכולות בשבת. תגובת העירייה: "אנו מצפים שחוק העזר יאושר ויסדיר את אופי השבת בהתאם לרצון תושבי העיר"

  • https://static2.timeout.co.il/media/2014/07/sizes/סניף-AMPM-בתל-אביב-צילום-דוד-פרץ_H_wo_680_382.jpg
סניף AM:PM בתל אביב. צילום: דוד פרץ

לאחר מאבק שגרם לתושבי תל אביב להיעמד על רגליהם האחוריות, תמה הבוקר (שלישי) הסאגה סביב פתיחת המכולות בשבת. לפחות נכון לעכשיו. בית המשפט קבע הבוקר כי צווי הסגירה שנתנה עיריית תל אביב למכולות שפתחו בשבת אינם תקפים, מכיוון ששר הפנים היוצא, גדעון סער, ביקש להעביר את ההחלטה בנושא לשר הפנים הבא ונמנע מלאפשר לעירייה להשמיע את טענותיה בנושא. משמעות הדבר היא שנכון לעת עתה – החנויות והמרכולים הפתוחים בשבת ימשיכו במתכונת רגילה, כפי שפעלו עד היום.

מעיריית תל אביב נמסר בתגובה: "עיריית תל אביב-יפו מכבדת את החלטת בית המשפט ותפעל על פיה. העירייה לומדת את משמעויות ההחלטה ובמקביל לכך, אנו מצפים שחוק העזר יאושר ויסדיר את אופי השבת בהתאם לרצון תושבי העיר, כפי שבא לידי ביטוי בהחלטת מועצת העירייה"

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0