טיים אאוט timeout

הקוד האתי: דיני התנהלות עם ברמנים

| מאת: אייל דץ

מתי לגיטימי לבקש מהברמן צ'ייסרים בחינם לכל השולחן ואיך זה עובד עם הטיפ?

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/03/sizes/gregbecca_H_wo_680_382.jpg
"זכרו שהם לא יכולים לברוח. לכודים מאחורי בר וגם תלויים ברצונכם הטוב לפרסנתם". מתוך "אקסית מטורפת"

 

שונא מתנות יחיה

לא מבקשים צ'ייסרים חינם – הצ'ייסרים חינם אמורים לבקש אתכם. היה והברמן חבר טוב שלכם, אתם רשאים כמובן להתקיל אותו ב"מה, לא נעשה צ'ייסרים כולנו?", אך רק פעם אחת בלילה. כדי לא לצאת עלובים, עליכם כמובן "להכריח" אותם לעשות איתכם ועם הפמליה שלכם "לחיים".

טיפ לחיים

עקרונית יש להשאיר טיפ לברמן בכל סיבוב שלכם על הבר. במקרה שמדובר בבר שבו הפרצוף שלכם מוכר, באפשרותכם לבקש שירשמו אתכם ולשלם במרוכז בסוף הלילה. זה יחסוך לכם לא מעט כסף שנזרק על טיפ חנפני בכל סיבוב.

גנב בלילה

לגיטימי עד בושה וחרפה בסדר יורד: ברמן ששואל אם לקחת טיפ באשראי > ברמן שמקבל עודף של שני שקלים לכל היותר ושואל על דעתו "טיפ?" > ברמן שמכניס את העודף לנצנצת הטיפים בלי לשאול אתכם בכלל.

אין מוצא

מתחילים עם הברמנ/ית ומרגישים שהולך לכם קלף? זכרו שהם לכודים מאחורי בר באורך של כמה מטרים, לא יכולים לברוח וגם תלויים ברצונכם הטוב לפרסנתם.

כל ישראל חברים

החלטתם לפנק חברים בצ'ייסרים על חשבונכם? אתם לא יכולים לעשות איפה ואיפה. כל מי שקשור אליכם ולו בקושי ונמצא ברדיוס של מטר מכם, יוזמן על ידיכם לצ'ייסר וישתתף בטקס המיותר של "לחיים!".

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0