טיים אאוט timeout

הקוד האתי: דיני סטוקרים

| מאת: אייל דץ

לגיטימי או מוזר להוסיף אדם זר שאתם לא מכירים לפייסבוק ומה בנוגע ללייקים לתמונות ישנות?

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/03/sizes/Stalker_H_wo_680_382.jpg
החיים הם לא סיטקום מהניינטיז וצריך לדעת להרפות (צילום: shutterstock)

 

אזור החיץ

בנים: בחורה צועדת באמצע הלילה ואתם מאחוריה? עצרו, תנו לה לפתוח מרחק מספיק בטוח ואז תמשיכו לצעוד. אין סיבה להבהיל סתם, ואתם גם לא רוצים לקבל את המבט המבוהל.

מאוננים במחשכים

לגיטימי לבלוש אחר פרופילים של אובייקטים מיניים שמסקרנים אתכם, לא לגיטימי ואף מלחיץ לעשות לייקים לתמונות ישנות שלהם, בייחוד כאלו שכוללות לבוש מינימלי.

חוק הספאם

הוספה של אדם זר שאינכם מכירים כחבר בפייסבוק כדי להתחיל איתו לגיטימית רק אם יש לכם 15 חברים משותפים לפחות. אתם רשאים גם לשלוח לו הודעה בצ'אט, אולם רק פעם אחת: אם לא ענה, אין לשלוח הודעה נוספת.

הפרד ומשול

מצאתם מישהו שעניין אתכם בטינדר אבל אין מאץ'? אתם יכולים לאתר אותו בפייסבוק, לבלוש אחריו ואחר כך לפנות לחבר משותף בתקווה שינסה לעשות שידוך. להתחיל איתו בפייסבוק בעצמכם אף שלא היה מאץ' זו עמדה נמוכה במיוחד שאתם לא רוצים להגיע אליה.

הרפיה בסוף

אף שכולנו גדלנו על התוכנית "אריזה משפחתית" ועל כך שאם מתמידים (ואובססיבים) בסוף משיגים את הבחורה, החיים הם לא סיטקום מהניינטיז וצריך לדעת להרפות, או להסתכן בצו הרחקה מהמשטרה.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0