טיים אאוט timeout

הקוד האתי: דיני שירותים בעבודה

| מאת: אייל דץ

כמה זמן מוקצב לכם בתא השירותים והאם מותר לדפוק על הדלת כאות 'הזדרז' בהנחה שהבוס שלכם יכול להיות בפנים?

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/04/sizes/Eating_H_wo_680_382.png
הקוד האתי: דיני שירותים בעבודה (צילום מסך מתוך Mean Girlsׁׁׁׁׁׁׂׂׂׂׂ)

 

רחוץ בניקיון כפיך

גם אם באופן כללי אתה לא נוהג לשטוף ידיים אחרי מספר 1, קח בחשבון שאם מישהו בסביבת העבודה שלך יקלוט אותך יהיו לכך השלכות רציניות לגבי הקידום שלך ולגבי כמות האנשים שתרצה לאכול איתך ארוחת צהריים.

זמנך עבר

משך הזמן המקסימלי שמותר לך לתפוס תא שירותים הוא נגזרת של כמות תאי השירותים במקום העבודה. המשוואה היא כזאת: מותר לך לשהות עד חמש דקות מלאות על כל תא שירותים שקיים במקום. לדוגמה: אם במקום העבודה יש ארבעה תאי שירותים, לגיטימי לתפוס תא שירותים לפרק זמן של עד 20 דקות, לא יותר. אלא אם כן אתם מקיאים או בוכים, כמובן.

אל תדפוק את עצמך

בניגוד למועדונים ולמקומות ציבוריים, במקום העבודה לא דופקים על התא כדי לזרז את האדם מבפנים מהסיבה הפשוטה: יש מצב שזה האיש שחותם על הצ'קים שלכם. באותו רגע ממש.

 

הפרד ומשול

עובדים במקום עבודה ליברלי עם שירותים משותפים? מצד אחד כיף לכם, מצד שני ראוי שתדעו שכל מה שנראה לכם לגיטימי בשירותים נפרדים לנשים ולגברים הוא מוקצה: אין להשאיר טמפונים, אין לקנח את האף בכיור, אין להשמיע קולות בזמן שאתם מחרבנים.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0