טיים אאוט timeout

הקוד האתי: דיני ולנטיינ'ז

| מאת: אייל דץ

באיזה שלב ביחסים צריך להתחיל לציין את החג המומצא והאם חייבים לקנות מתנה לבן/בת הזוג?

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/02/sizes/love_H_wo_680_382.jpg
התמונה הכי פחות קיטשית שמצאנו (צילום: shutterstock)

 

מזל של מתחילים

זוגות טריים לא צריכים לחגוג את ולנטיינ'ז.

 

מדד הטריות

מהי "זוגיות טרייה"? פועל יוצא של מפגשים שבועיים, אינטנסיביות ועומק רגשי. לרוב מדובר בתקופה של עד חודש ו/או עד שפגשתם את כל החברים הקרובים של הצד השני ועשיתם איתם בונדינג.

 

המעז מנצח

במקרה שיש הסכמה משותפת של שני בני הזוג, אין צורך לחגוג או לציין את ולנטיינ'ז בשום צורה שהיא. ברגע שצד אחד מביע אפילו היסוס קל ("אולי בכל זאת נעשה משהו קטן?"), על הצד השני ליישר איתו קו ולא להביע התנגדות חד משמעית ("גם להישאר בבית לראות סרט זה לחגוג את ולנטיינ'ז").

 

תעריף 2

במקרה שהחלטתם לצאת, אין לשתף פעולה עם מסעדות שמציעות "תפריט מיוחד לוולנטיינ'ז" שעלותו גבוהה פי שניים מארוחה רגילה. אלא אם הוא כולל שמפניה ורודה, כמובן. וארנון משלם.

 

קניין רוחני

ולנטיינ'ז, בדומה לחגים מומצאים אחרים, הוא בסך הכל תירוץ של החברה ההיפר קפיטלסטית לדחוף אותנו לקנות כדי להרגיש. לא באמת צריך לקנות מתנות זה לזה למרות התעמולה האגרסיבית (חוץ מהמפורסם במודעות באתר זה, כמובן)

 

יחסי גומלין

ובכל זאת, לצערכם, אם קיבלתם מידע מודיעיני שבן/בת זוגכם מתכוונים לקנות לכם מתנה, עליכם להיערך מראש ולקנות להם מתנה גם כן. אלא אם זה ארנון שמשלם, כמובן.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0