טיים אאוט timeout

הקוד האתי: לראות כדורגל עם חברים

| מאת: אייל דץ

מתי להזמין את הפיצה, אצל מי יושבים לראות את המשחק והאם זה בסדר להביא את החברה?

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/01/sizes/watchingfootball_H1_wo_680_382.jpg
רואים כדורגל ביחד (צילום: shutterstock)

 

גדר הפרדה

במשחקים טעונים במיוחד יש לחלק את הסלון לפי אוהדי הקבוצות, ובמרכזו להגדיר אזור חיץ, בדמות אוהד נייטרלי. הוא גם יהיה זה שיחטוף משני הצדדים כשהיצרים יתלהבטו. בעצם, אולי עדיף שאוהדים יריבים לא יראו את המשחק יחד.

 

הסכם הגרעין

המארח הוא האחראי על כיבוד בסיסי – גרעינים ושתיה קלה. האורחים, לעומת זאת, אחראים להרים את הצפייה עם בירות ופינוקים נוספים.

אשרי המזמין

הזמנת פיצות – לרבות דרישות התוספות השונות וכן איסוף הכסף – תתבצע עשר דקות לפני שריקת הפתיחה. בהיעדר אפשרות אחרת, הפיצה תוזמן אחרי פתיחת המשחק, והמטלה תוטל על הצופה הכי פחות מעורב רגשית במשחק.

יצאנו גולדסטאר

מתנצלים, אבל הנוכחים רשאים (ומוזמנים!) לצרף את בנות הזוג רק בתנאי שהן אכן חובבות כדורגל. לא יישאלו שאלות מביכות במהלך המשחק, ולא יתבלבלו בזהות הקבוצה שכולנו בעדה (בהנחה שהקפדנו על הסיף הראשון).

איפה הכסף?

מועד ההתערבויות יינעל בשריקת הפתיחה. במקרה חריג אפשר לגלוש לחמש הדקות הראשונות, בהנחה של קרה אירוע דרמטי שישנה את יחסי ההימורים.

 

תעשו רעש

המארח יהיה מי שאין לו ילדים קטנים שייישנו בזמן המשחק. למארח אין סמכות לבקש מהנוכחים לשמור על איפוק ולא לצעוק. זה לא קונצרט.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0