טיים אאוט timeout

אסור להשוות

| מאת: מיכל גרוסברג

מועדון חדש שייפתח בקיץ בדרום העיר ינסה להביא לתל אביב את החוויה של הברגהיין הברלינאי ולהתחרות באומן 17 ובבלוק

  • https://static2.timeout.co.il/media/2013/10/sizes/IMG_4313_wo_680_382.jpg
זה אמור להיות כמו הברגהיין? המקום שבו ייפתח המועדון החדש

גזרת דרום העיר ממשיכה לתפוס נפח חשוב בחיי הלילה התל אביביים. אל הבלוק ממזרח והאומן 17 ממערב, יצטרף בקיץ הקרוב שחקן חיזוק נוסף, בדמות מועדון חדש המתעתד לקום על חורבות מועדון הסטודיו (קיבוץ גלויות 49), לשעבר מועדון המוסד הזכור לטובה, בעיקר למי שנולד באייטיז.

מאחורי המועדון החדש עומד לירון תמיר, המוכר בעיקר כשותף עסקי בקיבוץ, ג'ימי הו, שלאגזאנה והמסעדות פלימרקט ולה שוק, והכוונה היא להקים מועדון שיעשה כבוד לסצנת הקלאבינג המקומית. "יש לי את תאוריית 'על הדרך'", אומר תמיר, “כולם מבלים על הדרך בתל אביב, הולכים להגיד מזל טוב על הדרך, אומרים, שותים צ'ייסר, ממשיכים למקום על הדרך ומסיימים על הדרך – עוברים בשלושה מקומות ולא מקבלים שום חוויה. מה שהיה פעם לפני עשר שנים זה שאנשים היו מחכים כל השבוע כדי לצאת בחמישי או בשישי לאוקטופוס או לזום או לאלנבי 58 והיום זה לא קיים, אולי במועדונים גדולים פעם במספר חודשים כשמביאים בוקינג חו"ל איכותי.

"אני רוצה לגרום לזה לקרות כל סופ"ש, לרגש מחדש ולתת מענה לקהל הבלייני שמאוד אוהב את תרבות הקלאבינג, מאוד אוהב את המוזיקה ובאמת מחפש סוג של בילוי אחר". הבילוי האחר של תמיר הוא ללא ספק שאפתני, הוא רוצה את חו"ל כאן. "הקו שלנו הוא שילוב של ברליןֽ־ניו יורק. אנחנו מאוד מאוד אוהבים את מה שהולך בברגהיין ואנחנו נשמח לערב מסוים שבו תהיה החוויה שאנשים חווים שם".

תמיר לא מוכן להרחיב עדיין על השותפים העסקיים שלו במיזם, אולם בסצנת חיי הלילה מדברים על מגעים קדחתניים עם שירזי, קבוצת מוקשה ופריצי פרידמן (קליקה).

המועדון החדש יתפרס על שטח של בערך 2,000 מ"ר והוא עתיד להיפתח ביולי הקרוב. רק לשם השוואה, מועדון האומן 17 הוא בערך בגודל דומה. המועדון צפוי להיות בנוי משני מפלסים ומחצר גדולה של כמעט 500 מ"ר. "אני מנסה ליצור מוצר אחר ומיוחד, גם מבחינה עיצובית כמו שאר המקומות, אנו משקיעים בזה המון מחשבה כדי שכשבנאדם נכנס למועדון, מעבר לחוויה המוזיקלית והאנושית של הבליינים, הוא מאוד ייהנה מאופן ההעמדה של המקום, מהמעברים בין החללים ומכל נושא האמנות והעיצוב שם".

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0