טיים אאוט timeout

השנה לא קונים מתנות מיותרות לחג, השנה תורמים ארוחת חג!

| מאת: מערכת Time Out

ארגון לתת קורא לכם לתרום ארוחת חג למשפחה נזקקת בקמפיין בו מככבת אמא של אדיר מילר. השנה לא קונים מתנות מיוחדות, השנה תורמים ארוחה למי שזקוק לה

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/09/sizes/shutterstock_193690586_H_wo_680_382.jpg
תרמו ארוחה לחג דרך ארגון לתת. צילום: שאטרסטוק

ראש השנה מתקרב אלינו בצעדי ענק ויחד איתו עוד שלל חגים שיהפכו את התקופה הקרובה לחגיגית במיוחד. בזמן שאתם מתכוננים בניקיונות ובבישולים, חשוב שתזכרו שיש כאלה שאין להם אפילו ארוחת חג. השנה, במקום שתביאו להורים מתנה שאף אחד לא משתמש בה – תרמו ארוחה למי שזקוק לזה באמת!

ארגון לתת יוצא בקמפיין מיוחד לקראת עונת החגים ומעודד אתכם לתרום ארוחה חמה למי שאין לו. אנחנו ב- Time Out שמחים להצטרף למטרה הטובה ולהפציר בכם לקחת את הכסף שהתכוונתם להוציא על מתנות מיותרות ולעשות איתו משהו חשוב וטוב באמת – נתינה אמיתית שיש מי שזקוק לה מאוד.

תרמו ארוחה לחג דרך ארגון לתת. צילום: שאטרסטוק

תרמו ארוחה לחג דרך ארגון לתת. צילום: שאטרסטוק

אתם מוזמנים להיכנס לאתר ההתרמות של לתת ולבחור את סוג התרומה שלכם – בין אם באמצעות ארוחה חמה, תרומה חודשית קבועה או סכום אחר שתרצו לתת.

לקמפיין של לתת הצטרפו גם שלל אימהות שמבקשות מילדיהן לפסוח על מתנה לחג ולתרום לנזקקים, ובראשן אמו של אדיר מילר בכבודה ובעצמה שמבקשת מבנה לעשות את הדבר הנכון.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: 168429