טיים אאוט timeout

מחנה הקיץ שיסגור לכם פינה

| מאת: ענבר נעמן

אוגוסט הוא החודש המת של החופש הגדול, בו הילדים מסיימים את הקייטנות ומתחילים לטפס על הקירות ועל העצבים של אבא ואמא. מחנה הקיץ הטכנולוגי Big Idea פותר בדיוק את הבעיה הזאת, ושולח את הילדים ללמוד רובוטיקה וגלישת גלים

  • https://static2.timeout.co.il/media/2014/07/sizes/עושים-חיים-ביום-שיער-משוגע-H_wo_680_382.jpg
  • https://static2.timeout.co.il/media/2014/07/sizes/IMG_7149-1-H_wo_680_382.jpg
  • https://static2.timeout.co.il/media/2014/07/sizes/giga-europe-H_wo_680_382.jpg
הקייטנה הטכנולוגית במאיר שפיה. צילום: רועי וקס

המצב הביטחוני הרתיע תיירים רבים מלבוא לארץ, ולפרק זמן קצר אף בוטלו טיסות רבות לישראל וממנה. הנפגעים העיקריים מכך היו עסקי התיירות השונים, וביניהם גם קייטנות שנערכו לקליטת ילדים ובני נוער מחו"ל, והתקיימו בתפוסה חלקית בלבד, אחת מהן היא מחנה הקיץ בכפר הנוער מאיר שפיה.

החדשות הטובות הן שהביטולים פתחו חלון הזדמנויות לנרשמים ישראלים, יפתרו לכם את השאלה מה לעשות את הילדים באוגוסט וייתנו גם לכם, ההורים לצאת לחופשה קצרה.

מחנה הקיץ הטכנולוגי Big Idea שמתקיים בכפר הנוער מאיר שפיה בסמוך לזכרון יעקב,  מיועד לגילאי 8-18, ומגיעים אליו ילדים מ-30 מדינות ברחבי העולם. בין הפעילויות במחנה הקיץ: סדנאות רובוטיקה, אנימציה וצילום, לצד פעילויות חוץ כמו גלישת גלים, ספורט וערבי מוזיקה.

בחודש אוגוסט יתקיימו שני מחזורים של המחנה, וניתן עדיין להירשם למחזור השלישי, והמחזור הרביעי והמקוצר.

לפרטים נוספים

הזדמנות אחרונה להרשם לחוויית הקיץ של Big Idea

התקשרו עכשיו: 03-528-5177

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0