טיים אאוט timeout

7 האטרקציות הכי שוות לכל המשפחה השבוע (7.4־13.4)

| מאת: מערכת Time Out

חגיגת יום הולדת לחמור המוכר, הצגה על ניסיון להציל חורשת אלונים, סדנת יצירה של ג'פטו ועוד אטרקציות נהדרות לעשות עם כל המשפחה. יאללה, תעסיקו אותם

  • https://static2.timeout.co.il/media/2016/04/sizes/kids-צייר-וציפור.jpg_h_wo_680_382.jpg
מתוך ההצגה "הצייר והציפור". צילום: מריה גורביץ'

יום הולדת לחמור איה

אהבתם את ״הקול בראש״? אז למה שלא תראו את המקור? לא מעט השוואות נעשו בין הרגשות בשובר הקופות של פיקסאר לבין הדמויות הקלאסיות של פו הדוב, כך שגם השנה יש הזדמנות נהדרת להראות לילדים את הביצוע של תיאטרון הבובות באמבולה ולסמן וי על שתי תחנות חובה בו זמנית.

משחקייה עירונית גן העיר, אבן גבירול 71 תל אביב, חמישי 17:00, לבני 3־6, הכניסה חופשית

ילדי בית העץ

תראו מה זה, בני אדם מסוגלים לחוש נוסטלגיה לפני שהגיעו לגיל דו ספרתי. ההצגה "ילדי בית העץ" מבוססת על ספר בעל אותו שם מאת רן כהן־אהרונוב, ומספרת על חבורת ילדים שמנסה למנוע הקמת שכונה החדשה במקום חורשת האלונים שבה גדלו.

תיאטרון מדיטק חולון, גולדה מאיר 6 חולון, שישי 12:00, לבני 8 ומעלה, 75 ש״ח

לצייר עם ראובן

מוזיאון בית ראובן מזמין מדי שבת את הילדים וההורים לסיור משותף במוזיאון, ואחריו מתקיימת הפעלה הכוללת ציור בהשראת התערוכות המוצגות. בסוף הילדים ישאלו את הוריהם אם הציור יפה, ההורים יגידו "כן" וייאלצו לחיות עם השקר לנצח.

מוזיאון בית ראובן, ביאליק 14 תל אביב, שבת 11:00, לבני 4־10, 30 ש״ח

מועדון ג׳פטו

סדנת היצירה בעץ של נגריית ג׳פטו היא פתרון מושלם לדור העתיד, שכן בניו ייאלצו לגדול בלי בית ועם חובות תופחים שיצר הדור שלנו. הסדנה מלמדת את הילדים ליצור ולבנות מעץ בעזרת ההורים, וכך גם ההורים ילמדו משהו חשוב לשם שינוי.

נגריית ג׳פטו, צ׳לנוב 42 תל אביב, שבת 11:00, לבני 5־15, כ־50 ש״ח (בהתאם למחיר החומרים)

בעקבות החייזרים

הניינטיז חזרו לאופנה ואיתם המרדף אחר החייזרים. מוזיאון הילדים הישראלי בתערוכה־מיצג־מסע המדמים חטיפה על ידי חייזרים ומאלצים את הילדים ללמוד מאפס תרבות וכללי התנהגות שונים מאלה שהכירו. ממש כמו ביפן.

מוזיאון הילדים, שד' ירושלים 214 חולון, רביעי 12:00, לבני 8־9 בליווי מבוגר, 65 ש״ח

שלישי קסום במוזיאון תל אביב

יום שלישי, כפי שכולנו יודעים, הוא הקריית אונו של ימי השבוע, אז כל הכבוד על היוזמה היפה של מוזיאון תל אביב לתת לו מעט אבק כוכבים ביום שיוקדש כולו לילדים ויכלול סיור, הפעלות ומשחקים. קסום כמו קריית אונו בחג המולד.

מוזיאון תל אביב, שד' שאול המלך 27 תל אביב, 17:00 שלישי, לבני 5־7, 65 ש״ח

הצייר והציפור

ההצגה ״הצייר והציפור״ מספרת על ציפור מצוירת שנמכרת לסוחר עשיר, אבל היא מנסה לחזור אל הצייר שיצר אותה ומוכיחה שכסף לא יכול לקנות הכל (חוץ מאת הציפור ואת עתודות הגז הטבעי של ישראל).

תיאטרון אלמינא, נמל יפו 2, שבת 12:00, לבני 3־8, 30־40 ש״ח

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 35bbb25404c29bc9