"ההורים יודעים לא להכניס אותי לטייפקאסט של בחור קשוח ומפחיד"

עמרי לוי, בן 29, בזוגיות, בעלים של המשפחתון פנדה ומקעקע בסטודיו טאטו האוס

עמרי לוי. צילום: איליה מלניקוב
עמרי לוי. צילום: איליה מלניקוב
27 בנובמבר 2016

שם: עמרי לוי

סטטוס: בזוגיות

גיל: 29

תעסוקה: בעלים של המשפחתון פנדה ומקעקע בסטודיו טאטו האוס

מאיפה אתה במקור ומתי הגעת לתל אביב?

"במקור מעמק חפר, הגעתי לפני שלוש וחצי שנים אחרי שחייתי בחו"ל לתקופה. עשיתי סיבובים בכל העולם ובשנתיים האחרונות לפני שחזרתי חייתי באוסטרליה".

ספר על הדירה הראשונה שלך בעיר.

"גרתי ברחוב אחד העם עם שותפים שהם גם חברים טובים. זו הייתה תקופה טובה מאוד".

והיום אתה גר באותו החלל שמאכלס את המשפחתון שלך ושל בת זוגך.

"נכון. שכרנו בית פרטי וגדול יחסית בקלישר כדי שנוכל לתפעל את העסק ממנו. זה משפחתון דו לשוני וכרגע נמצאים אצלנו שמונה תינוקות נהדרים, מגיל שלושה חודשים עד שנתיים".

איך הגעת לעבודה עם ילדים?

"אימא שלי הייתה גננת וגם בת הזוג שלי גננת. עבדתי בחיי הלילה והרגשתי שאני דורך במקום ורציתי להיכנס לעולם הקעקועים הקר והמנוכר, אבל לא רציתי לחכות עם השינויים עד שאצליח להשתלב בו. הצטרפתי אליה בעבודה וגיליתי שאני מאוד אוהב את זה, אז החלטנו לפתוח מקום משלנו".

כמה קשה היה להתחיל לחיות בבוקר במקום בלילה?

"גם היום זה לא פשוט בכלל, כי אנחנו צעירים שגרים בעיר וכל יום אנחנו צריכים לקום בשש וחצי כדי להתארגן ולבשל לקראת הילדים, שיגיעו בשבע וחצי. אחר הצהריים הם חוזרים הביתה ואני ממשיך לסטודיו שבו אני עובד כמקעקע. הגוף הסתגל עם הזמן לכל העומס ואת סופי השבוע אנחנו מקדישים בעיקר לשינה".

זה חתיכת סוויץ' לעשות כל יום.

"אולי, אבל שינוי האווירה הזה משחרר ומאזן אותי דווקא כי מדובר בשתי קיצונויות".

מה היה הקעקוע הראשון שלך?

"ציירתי איזו דמות וקעקעתי אותה על הגב בגיל 18. משהו סתמי לגמרי, אבל אני לחלוטין מקבל אותו ואת מי שהייתי כשעשיתי אותו. היום יש לי 13 קעקועים ואני בתהליכי סיום של שרוול. הפעם הראשונה שעשיתי למישהו אחר הייתה רק השנה, זה היה קעקוע של מדוזה ולא הייתי מספיק מרוצה ממנו, אבל משם הדרך הייתה הרבה יותר טובה".

ההורים בגן מקבלים בהבנה גנן מקועקע?

"התגובה הראשונית שלהם תמיד כיפית, אבל הם מתרגלים מהר וחלקם אפילו אוהבים את זה. פעם גם היה לי זקן מאוד ארוך שהורדתי, מה שקצת ביאס את הילדים. אני משתדל להיות נחמד לאנשים ומהר מאוד הם מבינים שהכל בסדר ושאין מה להכניס אותי לאיזה טייפקאסט של בחור קשוח ומפחיד. אני רוצה לשבור את הסטיגמה כלפי קעקועים בישראל, כאילו זה משהו שרק פאנקיסטים או טיפוסים מפוקפקים עושים".