עצוב: פטיסרי ג'ראלד נסגר

שנה וחצי לאחר הפתיחה החגיגית שהעלתה את רף הפטיסרי בתל אביב לגבהים חדשים, פטיסרי ג'ראלד יסגור את דלתותיו בפעם האחרונה בתחילת ספטמבר: "היינו שמחים אם המציאות הייתה נראית אחרת"

ג'ראלד. צילום: אורן זיו
ג'ראלד. צילום: אורן זיו
24 באוגוסט 2016

זה היה נראה מבטיח: משפחה שוויצרית חמושה בניסיון בתחום הפטיסרי פותחת מקום קטן באבן גבירול. הויטרינה שופעת קינוחים ומאפים שנראים כמו תצוגה של חנות תכשיטים, פס הקול הצרפתי מעורר מחשבות על פריז וכל פרט, מהתפריט ועד הצלחת, מוגש באופן מוקפד.

ויטרינה כמו בחנות תכשיטים, ג'ראלד. צילום: אורן זיו
ויטרינה כמו בחנות תכשיטים, ג'ראלד. צילום: אורן זיו

אך המציאות הישראלית, ככל הנראה, לא מאפשרת פנטזיות חו"ליות כאלה אצלנו בלבנט ובשבוע הבא פטיסרי ג'ראלד ינעל את שעריו. "ולפעמים החגיגה נגמרת" נכתב בעמוד הפייסבוק של ג'ראלד. "לקוחות וחברים יקרים שלנו, היינו שמחים אם המציאות היתה נראית אחרת אבל היא לא והחיים מלאי הפתעות – לפעמים טובות ולפעמים פחות. לצערנו הרב הפטיסרי שלנו נסגר, והחל מה-1/9 אנחנו עוצרים את הפעילות. בימים הקרובים נערוך Gerald Sale עם המון קינוחים שבתפריט וגם כאלה שהכנו במיוחד לפרידה. אתם מוזמנים להגיע ולהיפרד כל יום מהשעה 7:30 בבוקר ועד 21:00 בערב. ושוב – תודה ענקית לכולם, היתה זו תקופה מרגשת ובלתי נשכחת עבורנו"

נתגעגע לרול שמרים, ג'ראלד. צילום: אורן זיו
נתגעגע לרול שמרים, ג'ראלד. צילום: אורן זיו

"מדובר בעלויות גבוהות שלא איפשרו להמשיך להחזיק את המקום" מספר מקור קרוב למשפחה "הם אופטימים, מסתכלים קדימה מחשבים מסלול מחדש". אנחנו ממליצים לסור במהרה וליהנות מעוגת הגבינה הנהדרת שלהם, רול השמרים והסנדוויץ' קארי־טונה. נתגעגע.

[tmwdfpad]