בואו להקריא בפומבי את ההודעות שהיה מביך מדי לשלוח לאקס

לב שבור? לא! לב תפור. צילום: shutterstock
לב שבור? לא! לב תפור. צילום: shutterstock

בטח, זה הגיוני: חבורה של אנשים מתכנסת בשביל להקריא בפומבי ולתוך מיקרופון את ההודעות השיכורות והשבורות שהם התביישו לשלוח לאקס או לאקסית. לפחות עדי ששון תהיה שם כדי להנחות את האירוע, ויועצת של אוקיי קיופיד תהיה שם עם הרצאה מיוחדת לשבורי הלב

12 בספטמבר 2022

מכירים את זה שנשבר לכם הלב, אז אתם משתכרים למוות ומחליטים שזה בדיוק הזמן המושלם לנסח הודעה שיכורה, ארוכה ומלאת האשמות ו/או וידויים לאהוב לשעבר? רק שאז מוח הלטאה נדלק, האינסטינקטים ההישרדותיים מורידים את רמת האלכוהול בדם, מעלים את ההיגיון בחזרה לראש ודבר ההודעה המביך נשאר נצור לנצח במעמקי הפתקים שלכם בטלפון. אלעד סמוכה (36), מנהלת סושיאל מתל אביב, מכירה את החוויה הזאת מצוין, מצוין מדי. אבל במקום לקבור את ההודעות הגנוזות שלה, היא הרגישה שמגיע להן – ולאחרות – להשמע. כלומר, מול קהל. באירוע מיוחד. חלילה, לא מול האקס שלה. אלא אם כן הוא יבוא.

"לא מזמן יצאתי ממערכת יחסים עם מישהו שמאוד אהבתי. מצאתי את עצמי בלילות של שיכרות כותבת לו הודעות מתגעגעות ושבורות ולא שולחת. התחלתי להקריא את זה לחברים שלי והם שיתפו שגם להם יש הודעות כאלו", מספרת סמוכה, "החלטתי לנתב את הכאב שלי על הפרידה למקום טוב ולארגן ערב של בירות וצחוקים שכולם יקריאו את ההודעות הכי שבורות, מתגעגעות, נוקמות או כועסות שרצו לשלוח לאקסים. את ההכנסות החלטתי לתרום לעמותה נפלאה שקוראים לה אנשים יוצרים חברה".

"אנשים יוצרים חברה" היא עמותה שהוקמה כמענה לאנשים המאובחנים על הרצף האוטיסטי בניסיון לספק להם מרחב קהילתי להיכרות ופעילויות עם אנשים בדיוק כמוהם. לפני כשנה הצטרף רוני קובן במסגרת הסדרה שעשה בכאן 11, "יוצאים מהכלל", לאחת היוזמות של העמותה – סדנה למציאת זוגיות. המסע תועד בשלושה פרקים ומעביר היטב את הקושי של אנשים שנמצאים על הספקטרום ביצירת מערכות יחסים, אבל גם את הקסם שמצוי במסע שלהם. 

הערב מיועד לציבור הרחב אבל יצטרפו אליו גם אנשים שלוקחים חלק בפעילויות של העמותה וחלקם אפילו יחלקו את ההודעות הגנוזות שלהם. מי שתנחה אותו היא לא אחרת מאשר הקומיקאית ואשת הרדיו העוקצנית והמקסימה עדי ששון. לאחר הקראת ההודעות תעלה להרצות לי תום דותן, יועצת לענייני לב ופרידות והפרזנטורית של אוקיי קיופיד ישראל בנושא פרידות, גוסטינג, מה קורה לנו במוח אחרי פרידה, סטטיסטיקות ובגדול – כל מה שאתם צריכים לדעת אחרי פרידה. בואו לבכות איתנו.

עדי ששון האהובה עלינו. צילום: הדר חזן
עדי ששון האהובה עלינו. צילום: הדר חזן

מועדון הלבבות השבורים, בעלות מלאכה, פראנצויז 12, חמישי (22.9) 21:00. ניתן להזמין כרטיסים מכאן.