פסטיבל הפסנתר 2018: שלומי שבן, אורית שחף ותם אהרון

שיתופי פעולה מסקרנים, הפקות מקור והשקות: פסטיבל הפסנתר חוזר בפעם ה-20 עם עשרות מופעים ששווה לצאת בשבילם מהבית (ויש גם משהו לילדים). כל הפרטים

שלומי שבן. צילום: איליה מלניקוב
שלומי שבן. צילום: איליה מלניקוב
19 באוגוסט 2018

פסטיבל הפסנתר יתקיים השנה בפעם ה-20 עם כ-300 נגנים, יוצרים, שחקנים ורקדנים שישתתפו בעשרות מופעים – הפקות מקור, מופעי השקה ושיתופי פעולה מסקרנים שחוברו במיוחד לפסטיבל. הפסטיבל יתקיים בין התאריכים 20-27.10 ויעלה מופעים בכמה מוקדים בתל אביב – מוזיאון תל אביב לאמנות, הגלריה לאמנות ישראלית עכשווית, הקאמרי, המשכן לאמנויות הבמה, היכל התרבות ומרכז ענב.

הפסטיבל ייפתח עם שלומי שבן והפסנתר, בהשתתפות הקאמרטה הישראלית ירושלים, שיארחו את רמי פורטיס. במופעים המעניינים ניתן למצוא את יוני רכטר, דני סנדרסון מארח את תם אהרון, ערן צור שיבצע שירי נשים קצת אחרת ויארח את סולנית היהודים אורית שחף, ירמי קפלן שיארח את מאיה איזקוביץ, ושירי מימון אנפלאגד.

רמי פורטיס (צילום: איליה מלניקוב)
רמי פורטיס (צילום: איליה מלניקוב)

עוד כתבות מעניינות:
לנה דל ריי תופיע בפסטיבל מטאור
מדריך ההופעות המלא לקיץ 2018
כך שינתה מדונה את החיים של כולנו

שיתופי הפעולה המיוחדים כוללים, בין היתר, את ברי סחרוף עם איתמר דוארי ועומרי מור, שיארחו את גלעד אברז. חוץ מהם חפשו את שי צברי ומארק אליהו, ואת לונא אבו נסאר ונעמי חשמונאי.

ברי סחרוף (צילום: יח"צ)
ברי סחרוף (צילום: יח"צ)

בפסטיבל יהיו גם מופעי שירה ופרוזה בפסנתר, לחובבי הז'אנר: אסף אמדורסקי ורועי חסן; "ערות" – תמר מור סלע, ורד פיקר ושרית וינו אלעד שיארחו את דנה ברגר; אפרת גוש שתעשה יונה וולך ותארח את להקת המחול ענבל; ועוד.

עוד יופיעו: מארינה מקסימיליאן, עלמה זוהר, אבי סינגולדה, בעז שרעבי, ארקדי דוכין, דניאלה ספקטור, אבי גרייניק, ג'ימבו ג'יי ועוד.

ביום האחרון לפסטיבל יתקיימו גם מופעים לילדים – ילדי בית העץ, מג'יקל מיסטרי טור המצוינים שיארחו את חמי רודנר, "איך שיר נולד" – יהונתן גפן וחברים מארחים את יהודה אטלס, ועוד.

משתתפי פסטיבל הפסנתר 2018 (צילום: יעל צור)
משתתפי פסטיבל הפסנתר 2018 (צילום: יעל צור)

פסטיבל הפסנתר, שבת (20.10) עד שבת (27.10), במוקדים שונים בתל אביב, 149-69 שקל. לאתר הפסטיבל

[interaction id="59eca17013387c000160ed48"]