דודו טסה, נגה ארז ולולה מארש: פסטיבל חשיפה בינ"ל עובר לאונליין

הפסטיבל שנועד לחשוף אמנים מקומיים לאנשי תעשייה מחו"ל יכלול תיעוד דוקומנטרי של היוצרים במקומות שונים בארץ, ראיונות והופעות שיהיו פתוחות לצפייה לקהל הרחב

דודו טסה. יופיע אונליין עם הכוויתים. צילום: יח"צ
דודו טסה. יופיע אונליין עם הכוויתים. צילום: יח"צ
16 בנובמבר 2020

אמנם אין הופעות עם קהל כבר מי זוכר כמה זמן, אבל פסטיבל חשיפה בינלאומית למוזיקה יערך שוב בחודש הבא בפורמט מקוון וייחודי לאור מגבלות הקורונה. במסגרת הפסטיבל שיתקיים בין התאריכים 8-11 ויהיה זמין בחלקו גם לקהל הרחב תוצג יצירתם של 16 אמנים מקומיים שנבחרו בקפידה על ידי ועדה אמנותית. בין האמנים שנבחרו: דודו טסה והכוויתים, נגה ארז ולולה מארש. (הרשימה המלאה למטה).

הפסטיבל, שמתקיים זו השנה ה-11, נועד לחשוף יצירה מקומית לאנשי תעשייה מובילים מהעולם ומהארץ: מנהלי פסטיבלים, מועדונים, גופי תרבות, אנשי חברות תקליטים, עיתונאים ואנשי מדיה. בהודעה שנמסרה מטעם המארגנים הוסבר כי "הקורונה הולידה מציאות מאתגרת בה פרויקטים ואירועים שנבנו במהלך שנים נאלצים להשתנות ולהיבנות מחדש, על אחת כמה וכמה, פסטיבל חשיפה בינלאומית למוזיקה, המושתת על הגעתם לארץ של אנשי מפתח מהעולם".

כך זה נראה בשנה שעברה: 

אנשי 'צוללת צהובה' מירושלים יצרו בשיתוף משרד החוץ פסטיבל שישודר אונליין, ויכלול בין השאר תיעוד דוקומנטרי של האמנים ממקומות שונים בארץ, ראיונות עמם והופעות שיהיו פתוחות לצפייה גם לקהל הרחב. הקטעים מבוימים על ידי נועם ורדי ונועה בונה, ואת האירועים ינחו מגישים ששמותיהם יחשפו בהמשך.

יומו האחרון של הפסטיבל יוקדש למפגשים מקוונים בין אנשי מקצוע ובין המוזיקאים המקומיים ויכללו נטוורקינג, שיחות אחד על אחת, סדנאות והרצאות בנושאים שונים. לפי מארגני הפסטיבל, הם צופים כי כ-100 נשות ואנשי תעשייה ייקחו חלק פעיל בשידורים ובכנס המרכזי.

רשימת המשתתפים: דוד טסה והכוויתים, נגה רז, לירז, Abro, ריף כהן, Full Trunk, שי מאסטרו, Trio, Addis Ken Project, El Khat, The Great Machine, גיא בן הינום, Hoodna Orchestra, YMKA, Lola Marsh, Soltz Trio.

לפרטים נוספים