הכינו את הביצים המקושקשות: "פרייז'ר" חוזרת לטלוויזיה

קלסי גרמר אישר כי כבר יש רעיון לעונה החדשה, ועל אף שטרם נחתמה עסקה, היא תגיע למסך בקיץ 2020. הוא חשף כי העלילה לא תתרחש בסיאטל

קלסי גרמר ב"פרייז'ר"
קלסי גרמר ב"פרייז'ר"
11 בנובמבר 2019

ההבטחות לריבוט אפשרי של "פרייז'ר" כמעט נפלו לפני שנה, אחרי שהכותבים הגישו כמה רעיונות גרועים במיוחד לכוכב הסדרה קלסי גרמר. כעת השחקן מעדכן כי הריבוט יוצא לדרך – ומיועד להגיע למסך כבר בקיץ 2020.

גרמר התארח בתכנית הטלוויזיה "In Depth With Graham Bensinger" בשבוע שעבר וציין כי למרות שאף רשת עוד לא חתמה על חוזה עם הצוות, יש כבר רעיון לעונה החדשה וזה רק עניין של זמן. "הכל כבר מתוכנן. אנחנו בסטנדביי, עובדים על כמה הסכמים אפשריים עם הרשתות".

כוכבי "פרייז'ר" בטקס פרסי גילדת שחקני המסך בלוס אנג'לס, 2004 (צילום: קווין ווינטר/גטי אימג'ס)
כוכבי "פרייז'ר" בטקס פרסי גילדת שחקני המסך בלוס אנג'לס, 2004 (צילום: קווין ווינטר/גטי אימג'ס)

גרמר, שגילם את פרייז'ר קריין, לא חשף פרטים על העלילה ורק אמר כי דמותו תחפש אהבה בעיר חדשה. כזכור, עלילת הסדרה התרחשה בסיאטל. "נראה איך אנשים יגיבו לזה, כי זה לא יהיה אותו מקום", הוסיף. "זה לא יהיה אותו פרייז'ר, בתקווה שזה משהו שאנשים ייהנו לצפות בו. אבל אני חושב שזה יהיה מצחיק".

הסדרה חגגה בשנה שעברה 25 שנים. בפאנל שהתקיים לכבוד כך אמר גרמר כי הוא לא מוכן לקחת חלק בריבוט אלא אם כל כוכבי הסדרה ישתתפו בו – דיוויד הייד פירס (האח מיילס), ג'יין ליבס (דפני) ופרי גילפין (רוז). ג'ון מהוני, ששיחק את אביו, מת ב־2018. אם הוא נשאר נאמן לאותה הצהרה, הרי שמדובר בחדשות טובות. רק שלא ישכח את הכלב אדי.

מחפשים סדרה חדשה? בואו לדבר על זה בקבוצת הטלוויזיה של Time Out, "מה רואים היום?"