פרינסס אריאלה: אריאלה לאנדה פותחת בר חדש ברחוב הרכבת

אריאלה לאנדה, מי שהייתה בעלת הבר האהוב הג'ואיש פרינסס, פתחה השבוע בר חדש

בית אריאלה
בית אריאלה
1 במרץ 2015

מי שחובב אלכוהול, חיי לילה ומוזיקה טובה, בטח עדיין זוכר את ערבי השתייה על הבר של אריאלה לאנדה, בעלת הבר ג'ואיש פרינסס. לאריאלה היו כבר שלושה ברים בעיר שבהם השקו את מיטב שתייני העיר – מינרווה, ג'ואיש פרינסס וג'ואיש טיים – ועכשיו היא חוזרת בגדול עם בר חדש בשם בית אריאלה.

אריאלה התעקשה שבלוקשיין החדש יהיו חלונות גדולים המאפשרים לספוג את אווירת הלילה של רחוב הרכבת: כבר בכניסה אפשר להרגיש כי מדובר בבר שמגיעים אליו בשביל לשתות באמת. "פה לא מבלבלים ת'מוח", מצהירה לאנדה.

למה שוב לפתוח בר, לא הספיק לך?

"בשנה וחצי האחרונות ניהלתי את המנזר ונהניתי מאוד, אבל אם יש לך ג'וק של להיות בעלת עסק, לא תוכלי לעבוד אצל מישהו אחר לאורך זמן. לחזור להיות בעלת מקום זה מדהים, כי תהליך קבלת החלטות הרבה יותר פשוט. אחרי שנתיים שבהן קמתי בבקרים סדר היום שלי השתנה. פתאום את קמה באמצע היום ועובדת בלילה. אני אוהבת את זה".

הבר כהה ורחב ידיים ומוזיקת האלקטרו־טכנו שברקע משחררת ביטים עדינים ועושה נעים בקרקפת. הנרות הדולקים על השולחנות בחלל והדיספליי שנותן מענה לכל שתיין עושים יופי את העבודה ומעוררים חשק לעוד בירה ועוד צ'ייסר. בגזרת המטבח תוכלו להתפרע על מיטב "אוכל הברים הקלאסי", כפי שקוראת לו אריאלה, כלומר חטיפי בר קלים ומקבץ טוסטים.

"החלום שלי הוא להיות פתוחה עד השעות של הבוקר. במקומות הקודמים שלי הצלחתי ועכשיו יש מקום חדש וצריך לעשות הכל מהתחלה. כל הברים שהיו לי תמיד היו מאוד ליליים ואני באופן אישי מאוד אוהבת את הלילה האמיתי. אני חושבת שאנשים נפתחים יותר בשעות הקטנות ואני רק יכולה לקוות שזה יהיה מדיוק כמו במקומות הקודמים ומבטיחה לנסות שהפעם אעשה קצת פחות רעש".

לבית אריאלה