קומבינציה חמישי (31.3)

הצגה משוגעת במשכן החדש של ניסן נתיב, קוקטיילים 1+1 כל הערב, מועדון שהופך לגלריה ומלבי מתוק לקינוח – הכינו את עצמכם לערב תרבותי במיוחד, אנחנו מזמינים. יאללה, יצאנו

חמישי תרבותי (צילום: דנה כספ לביא)
חמישי תרבותי (צילום: דנה כספ לביא)
30 במרץ 2016

פתיחה,  20:30
"אני דניאל חארמס" בניסן נתיב
יום חמישי הגיע כפרה עליו, ואנחנו יוצאים דרומה למשכן החדש של ניסן נתיב. דניאל חארמס, מחזאי/סופר שככל הנראה לא שמעתם עליו, נשלח בשלהי המאה הקודמת לכלא סובייטי בטענה שכתביו "מרחיקים את הנוער מקווי המציאות". כמעט מאה שנים אחרי, עיבדו תלמידי ניסן נתיב את כל מחזותיו, מערכוניו וסיפוריו למחזה אחד שכולו סוריאליזם וטירוף.
מחיר: 70 ש"ח, 40 ש"ח למחזיקי דיגיתל
כתובת: נועם 5
לניסן נתיב

חיזוק,  22:00
אלקטרו־סווינג במיין בזאר
אחרי שסיימנו להתרשם מהמשכן החדש של ניסן נתיב, ניתן קפיצה למיין בזאר – הבר בעל העיצוב הכי מושקע באזור של שוק הפשפשים, וזה לא שאין תחרות. בוא האביב הוא סיבה למסיבה, או במקרה הזה 1+1 על כל הקוקטיילים. לא שכנע אתכם? הקו המוזיקלי יכלול אלקטרו־סווינג מגניב שיגלוש בהמשך למחוזות הטכנו בניצוחו של Fei Xiao האמריקאי. כן, כן ושוב כן.
כתובת: אוהלי ציון 7
למיין בזאר

אפטר,  1:00
רד הד, סבוטאז', L.E.D וחדר 140 בבוטלג
השתכרנו מקוקטיילים, נענענו את האגן ועכשיו אנחנו עולים על מונית לכיוון הבוטלג להמשיך באווירה התרבותית אש שהנחלנו. גורמים שונים ומצוינים התאחדו לערב  Art& Culture שישלב בין אמנות לחיי לילה כמו שאנחנו אוהבים. מה מצפה לנו? במתחם הבר: חדר 140 יציב גלריה עם יצירות אמנות. על העמדה: עדי שבת, אסאל וייס, קדוש, עוז טלמור, ראובני ודוד גוטליב.
מחיר: 30-80 ש"ח
כתובת: קינג ג'ורג' 48
לפרטים נוספים

מאנצ',  3:00
המלביה
הפעם לא ניפול במדרגות של הבוטלג. במרחק שק-קמח מביך ממתינה המלביה, שתגיש לנו, איך לא, את המלבי הכי טעים בעיר. ככה מסיימים ערב מוצלח. בום.
כתובת: אלנבי 60 (ליד המנזר)
להמלביה 

אם אינכם רואים את מפת הקומבינציה, לחצו כאן