הבלוגריות בהיסטריה: כל הפרטים על החנות החדשה של COS

בלוגריות תל אביב ומרחב השפלה לא יודעות את נפשן: החנות הראשונה של COS תיפתח בקניון גינדי ב-6 באפריל, לטובת כל מי שעדיין לא התארגנה על שמלה לליל הסדר. בתפריט: גזרות מדויקות, צבעים בהירים ושיק נינוח

COS. צילום: יח"צ
COS. צילום: יח"צ
27 במרץ 2017

סופסוף זה קורה: מותג הבגדים COS מגיע ארצה ופאשניסטות תל אביב ואיזור השפלה לא יודעות את נפשן מרוב שמחה (ומצחצחות את האינסטגרם). החנות צפויה להיפתח ב- 6 באפריל בקניון גינדי בתל אביב, מה שאומר שהמוני בנות בלי שמלה לליל הסדר יצבאו על הפתחים החל משעה 12:00 בדיוק ויקוו שנשאר משהו במידה שלהן.

COS. צילום: יח"צ
COS. צילום: יח"צ

חנויות COS בישראל ייפתחו באמצעות הזכיינית מאץ' ריטייל ויכללו את הקולקציות שקנו את שמן בזכות גזרות טובות, בדים איכותיים ודגמים פשוטים אך מתוחכמים. 80% מהקולקציה תוקדש לבגדי נשים והשאר לבגדי גברים (האפליה האהובה עלינו), והיא תחודש מידי שבוע. בנוסף תכלול הקולקציה גם אקססוריז כמו תכשיטי זהב (עגילים ושרשראות), תיקים, סניקרס, סנדלים וכפכפים לשני המינים.

COS. צילום: יח"צ
COS. צילום: יח"צ

האלמנט ששולט בקולקציה הראשונה שתגעי ארצה הוא הדיוק, עם גישה מודרנית ודגש על נפילת הבד. קשת הצבעים הבולטת היא רכה – שנהב, אבן, לבן של נוצות יונה – עם הבלחות ניגודיות בצבעי כחול כהה, אפור וירוק שיבטאו את הניגוד בין הטבעי לתעשייתי, ובין מצב חשבון הבנק שלנו למספר הפריטים עימם נגיע לקופות.

COS. צילום: יח"צ
COS. צילום: יח"צ