ימים של קורונה

קורונה תל אביב: אתם לא לבד

Time Out תל אביב שמח להציג: קבוצת פייסבוק חדשה לימי הקורונה שבה תוכלו למצוא ולהציע יוזמות קהילתיות, עסקאות חליפין, אירועי התנדבות וסתם דברים חמודים שקורים בעיר הנצורה

תל אביב היא קהילה. "קורונה תל אביב", עכשיו בפייסבוק (צילום: סרגיי אורלוב\שאטרסטוק)
תל אביב היא קהילה. "קורונה תל אביב", עכשיו בפייסבוק (צילום: סרגיי אורלוב\שאטרסטוק)

רק אתמול דיברנו על הרוח התל אביבית שלא נשברת בזמני מצוקה ואף מגבירה יצירתיות וחמידות בימים של הישרדות, והנה זה קורה: בכל רחבי העיר צצות יוזמות פרטיות, קבוצתיות, עסקיות והתנדבותיות שמנסות להקל על כולנו את ההתמודדות היומיומית עם הסיטואציה הקשה שבה רבים מאיתנו עשויים לאבד את עבודתם, חברינו בבידוד והילדים בבית.

כדי להתחיל ולרכז את כל היוזמות וההתרחשויות האלה במקום אחד, אנחנו שמחים מאוד .להציג את קבוצת הפייסבוק החדשה של טיים אאוט, "קורונה תל אביב – נעבור את זה ביחד". קוראי טיים אאוט הוותיקים (וגם המצטרפים החדשים) מוזמנים להציע שם עסקאות חליפין קטנות, יוזמות קהילתיות והתנדבותיות, בקשות סיוע למבודדים, מבצעים לתמיכה בעסקים מקומיים וסתם דברים חמודים שקורים בעיר.

את היוזמות המקוריות והמרגשות ביותר נסקר גם כאן באתר, ונמשיך לדווח באופן יומי על המתרחש בעיר. בשטח ובבתים כבר נרקמות סדנאות אונליין, אירועים מצומצמים לתשעה משתתפים, מגוון עצום של שירותי משלוחים חדשים ושלל יוזמות התנדבותיות, והאמת היא שעם כל הסרקזם שבעולם בכל זאת מרגש לראות את האנושיות הזאת במיטבה.

זה הזמן ליזום, לעשות, לתמוך ולהיתמך. הצטרפו אלינו בקבוצת הפייסבוק החדשה ובאמת נעבור את זה יחד.