קו 10: במועדון החדש הזה בדרום הפרוע מותחים את גבולות הלילה

קו 10. צילום: יח"צ
קו 10. צילום: יח"צ

התוספת האחרונה לחיי הלילה העירוניים כוללת 3 רחבות בשטח עצום מתוך רצון לייצר היכל אקלקטי - עניין שהופך למאוד טרנדי באחרונה. אופנה, אמנות - כל מה שבא ברוך הבא. אנחנו לגמרי בעניין

22 ביולי 2021

כוכב חדש בשמי המועדונים בעיר נולד ברחוב השרון 10, ליד מה שהיתה פעם התחנה המרכזית הישנה בדרום העיר. על שטח גדול, שעד לא מזמן היה אולם אירועים, מתפרשות להן שלוש רחבות שמעוצבות שונה מהנוף הרגיל בחיי הלילה של תל אביב.

רום אילוז (26) ממושב רועי שבבקעת הירדן, החליט לאחר קריירת כדורגל (חפשו אותו בגוגל) לשנות כיוון ולהתחיל פרק חדש בחיים. בתור מישהו שלא הגיע מתל אביב, הוא יצר חלל שבהחלט קולע לאחד הצרכים הכי אנושיים שלנו – בייחוד בעידן הפוסט (בערך) קורונה, עם מתחמים שונים ורחבות – חלקן תחת כיפת השמים. השם של המקום מרפרר לכתובת וגם לענייני התחבורה הציבורית המאפיינים את האזור: קו 10.

הרעיון במקום הוא לעצב קו חדש של בילויים הכוללים אופנה, אמנות הופעות ועוד – עניין שהופך באחרונה למאוד טרנדי בעיר. מרחק קצר משם אגב תמצאו את FEIN שגם הוא הוקם במטרה להיות היכל אקלקטי, אך עם דגש על אמנות. שלושת המתחמים של המקום כוללים קומת המרתף, חלל כניסה שם נמצא גם הבר המרכזי וקומה העליונה שם יש חדרים מיוחדים שמביאים קונספט שונה ומפתיע לאווירת הקלאבינג הרגילה. בקיצור – תצטרכו ללכת ולגלות בעצמכם במה מדובר. אה, ורק כדי ליישר קו, קו 10 אינו באותו הספוט הישן של מועדון הדאנג׳ן כמו שהשמועות מספרות (אלא ממול).

הקוק שוק האחרון בקו 10. צילום: יח"צ
הקוק שוק האחרון בקו 10. צילום: יח"צ

תכנון המקום מאפשר לנו שני דברים שאנחנו מאוד אוהבים: שיטוט בין המתחמים הכולל שינוי אווירה וגם הכלה של ליינים שונים שמייצרים חוויה ייחודית לפי הנושא, המוזיקה והקהל. "מהיום הראשון המקום נבנה כחלל המיועד לגעת בלבם של אנשים מקשת רחבה ככל האפשר", מספר אילוז. ואכן כבר הספיקו להיערך במקום החדש כמה מסיבות נוצצות של מיטב הליינים העירוניים: קוק שוק, הבולרום, לילה של רזידנטים מוכרים מהברגהיין: רואי פרז, דוד אלימלך אביחי פרטוק ועוד. מתכנים גם להביא אמנים מחו״ל בקרוב ובעתיד היותר קרוב גם אירועים של קהילת המידברן. בקיצור: מכיל, מכיל, מכיל ומרים.